X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Твоя країна-Україна

Завантажити презентацію

Твоя країна-Україна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

УКРАЇНО МИЛА, КРАЮ МІЙ ЧУДОВИЙ! ЧИ Є В ЦІЛІМ СВІТІ ЩЕ ТАКА КРАСА? ВЕСНО НАША РІДНА, В ЗАПАХАХ БУЗКОВИХ, В ГОЛУБІМ СЕРПАНКУ ДІВЧИНИ КОСА.

Слайд 5

СКРІЗЬ ХАТИ БІЛЕНЬКІ, НАЧЕ НА МАЛЮНКУ, В МАЛЬВАХ, ЧОРНОБРИВЦЯХ, НАЧЕ У ВІНКУ, ДАЙ, КОХАНА ЗЕМЛЕ, ЦІЛЮЩОГО ТРУНКУ, ВІРНОЮ Я БУДУ ТОБІ ДО ВІКУ!

Слайд 6

Слайд 7

Ми в купочці колись росли з тобою І яр, і поле, і тополі, І над криницею верба. Нагнулася, як та журба Далеко в самотній неволі. Ставок, гребелька, і вітряк З-за гаю крилами махає І дуб зелений, мов козак Із гаю вийшов та й гуляє Попід горою.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Красивий, щедрий, рідний край і мова наша солов`їна Люби, шануй, оберігай усе, що зветься Україна.

Слайд 12

Україно, краю милий, Краю золотавий, Поля твої широкополі, Пісні дзвінкоголосі.

Слайд 13

Струмок серед гаю, як стрічечка. На квітці метелик, мов свічечка. Хвилюють, малюють, квітують поля. Добридень тобі,Україно моя!

Слайд 14

Ми всі - діти українські, Український славний рід, Дбаєм , щоб про нас маленьких Добра слава йшла у світ. Все, що рідне, хай нам буде Найдорожче і святе, Рідна мова , рідна віра, Рідний край наш - над усе.

Слайд 15

Буває, часом сліпну від краси, Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,- Оці степи, це небо, ці ліси - Усе так гарно, чисто, незрадливо, Усе, є - дорога , явори, Усе моє-все зветься…Україна

Слайд 16

МАЛЬВИ Перша квітка нашого віночку - мальва. Символ віри,надії та любові

Слайд 17

.

Слайд 18

У статті 20 (розд. 1) Конституції України записано: “Державними символами України є Державний Прапор України , Державний Герб, Державний Гімн України.

Слайд 19

Прапор - полотнище певного кольору, чи поєднання кольорів, часто з певним зображенням. Це офіційна емблема, символ суверенітету.

Слайд 20

Прапор – це державний символ, він є в кожної держави, Це для всіх – ознака слави. Синьо-жовтий прапор маємо, синє - небо, жовте – жито, прапор свій оберігаємо.

Слайд 21

.

Слайд 22

Слайд 23

Герб – символ влади. Наш герб – тризуб, Це воля, слава, сила. 4 учень. Наш герб – тризуб, недоля нас косила, та ми зросли, ми є, ми завжди будем, добро і пісню несемо ми людям. Срібник князя Володимира малий герб УНР герб України

Слайд 24

Народе мій, уярмлений народе, В душі твоїй гудуть бурани волі, Твоє ім'я благословенне й горде, Твій синьо-жовтий стяг на видноколі. І тризуб-герб - усе тобі від Бога, Не знаєш гасла - боронись! Освячений держу я спис. Я потім бороню батьків, Героїв славу, честь борців Зухвальче, чолом, оком зіниць! Тут недоторканість гробниць, Багаття, і священний дуб, І Володимирів тризуб. О.Лятуринська

Слайд 25

Тризуб (як сокола, що йде в піке) Облюбував собі на лавах Рюрик. І віщий князь Олег на вежах бурих Лишав його зображення стрімке. На печенігів, половців у шкурах Цей герб наводив жах - було й таке! – І дерево життя змогло гінке Не вимерзти в холодних кучугурах. Сам Олександр здіймав тризуб увись, Як з півночі підсунули колись Навала шведів і тевтонів сила... В.Ткаченко

Слайд 26

Слайд 27

Гімн – найголовніша пісня країни. Слова палкі,мелодія врочиста, Державний гімн ми знаємо усі. Для кожного села, містечка, міста – це клич один з мільйонів голосів.

Слайд 28

Одним з найулюбленіших символів є барвінок. Цю рослину назвали так на честь кохання юнака Бара і дівчини Вінки. Барвінком прикрашають весільний коровай, його садять біля хати. Барвінок вплітають дівчата у віночок. Він зеленіє навіть під снігом. Барвінок є символом кохання.

Слайд 29

Слайд 30

Наступна квітка нашого віночку – ромашка. Це символ доброти і ніжності.

Слайд 31

.

Слайд 32

. Котить Тиса буйно воду, Б`є об скали - хлюп та хлюп! Ми йдемо гуртком до броду,- Там стоїть крислатий дуб

Слайд 33

Наступна квітка – волошки. Символізує чисту радість та сподівання, що живуть у кожній людській душі.

Слайд 34

Т Р И З У Б К А Р П А Т И Д Н І П Р О Л Е Л Е К А К И Ї В К А Л И Н А К О Б З А Р

Слайд 35

Наступна квітка- незабудка.Це символ вічності.

Слайд 36

Наступна квітка – мак. Ця квітка уособлює собою вічну боротьбу між добром і злом

Слайд 37

Коричнева - символ землі годувальниці. Жовта - символ сонця. Зелена - символ краси і молодості. Синя - символ води. Блакитна - символ неба. Оранжева - символ хліба. Фіолетова - символ мудрості. Рожева - символ щирості та привітності. Червона - символ добробуту та багатства

Слайд 38

Любимо свою державу Передамо в спадок іншим Найкраща Батьківщина

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота