X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сяйво

Завантажити презентацію

Сяйво

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“ Сяйво “ Модель учнівського самоврядування Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Слайд 2

Закони шкільного життя : Закон Зеленого Друга – Бережи природу, вона частина нас і нашої Батьківщини! Закон Дружби – Живи для посмішки товариша і наставника!

Слайд 3

Закон Мови – Дотримуємось закону про мову, вчимося культури спілкування! Закон Навчання – здобудемо освіту побачимо більше світу! Закон Гордості – Ми патріоти своєї Батьківщини, і своєї школи!

Слайд 4

Закон Колективізму – У всіх спільні справи та інтереси. Нам один без одного не цікаво. Думка більшості для всіх закон. У нас не має спостерігачів – усі активні учасники!

Слайд 5

Закон Самостійності – Нас не водять за руку ми самі організовуємо своє життя! Ми господарі школи! Закон Чистоти – Не там чисто де метуть, а там, де не смітять!

Слайд 6

Закон Сили – Сильні завжди захищають слабших, турбуються, щоб молодшим завжди було добре зі старшими. Закон Ініціативи – Усі думають, усі пропонують!

Слайд 7

Закон Відповідальності – ми відповідаємо за свої рішення, і за гарний настрій своїх наставників!

Слайд 8

Січень - Лютий Проведення засідання старостат класів. Щотижневий збір інформації по навчанню та поведінці учнів. Підготовка та проведення щотижневих планових лінійок. Випуск тематичної стінгазети до Дня Соборності України Підготовка виховного заходу до Тетяниного Дня (дня Студентів). Підготовка і проведення святкової лінійки до дня роковин подій під Крутами. Підготовка виховних заходів до відзначення 80-ччя Дніпропетровської області. План роботи Учнівської Ради

Слайд 9

“ СяйвО “ САМОВРЯДУВАННЯ- це не лише засіб організації навчального процесу, а й масове залучення всіх школярів до організаторської роботи та управління діяльністю колективу

Слайд 10

Принципи учнівського самоврядування Самостійність; Ініціативність; Рівноправність; Принциповість і відповідальність; Гласність і демократія; Поінформованість; Облік і контроль.

Слайд 11

Права членів ради. Дбати про дисципліну і порядок у школі. Збиратися на засідання, ухвалювати рішення і виконувати їх. Давати доручення всім учням і контролювати їх виконання. Обов’язки членів ради. Бути прикладом у навчанні; Виконувати всі доручення об’єднання; Проводити рейди,конкурси,брати участь у підготовці різних виховних заходів.

Слайд 12

Мета : Сприяти формуванню в учнів почуття відповідальності за свою школу, її діяльність, покращенню міжособистісних стосунків, розвитку вміння співпрацювати на принципах гласності, демократизму через залучення дітей до динамічної системи ролей, які є своєрідним тренажером цих навичок для практичного вироблення і закріплення.

Слайд 13

Модель учнівського самоврядування

Слайд 14

Президент Школи Учнівська Рада Міністерство Чистоти і Порядку Міністерство Дисципліни і Законності Міністерство Спорту і Туризму Міністерство Культури і Відпочинку Міністерство Освіти і Науки

Слайд 15

План роботи ради містить три частини: Традиційні виховні заходи. Виховні заходи запропоновані учнями в рамках виховної системи школи. Реалізація контролюючих функцій щодо навчально-виховного процесу в школі. Інформаційна діяльність учнівської ради: Щотижневі звіти чергових класів. Випуск газет Оголошення і повідомлення блискавки,які показують роботу за певний період.

Слайд 16

Повноваження членів ради Президент – здійснює загальний контроль за виконавською дисципліною, координує роботу комісій, проводить лінійки і засідання учнівського самоврядування. Amicus Plato, sed magis amica veritas – Мені дорогий Платон але істина дорожча! Правда перш за все. ( Арістотель)

Слайд 17

Голова Ради – звітує не рідше ніж раз на місяць, організовує роботу комісії і надає інформацію про її виконання , здійснює облік і контроль роботи комісії у спеціальних зошитах, планує щотижневу роботу комісії Concordia parvae res crescunt, discordia maximae dilabuntur – При згоді малі справи зростають, при незгоді – великі справи руйнуються!(Гай Саллюстій Крісп)

Слайд 18

Міністерство Освіти і Науки - залучає учнів до пошукової роботи та наукової діяльності, створює центри взаємодопомоги, допомагає учням в організації самоосвіти, систематично перевіряє виконання письмових домашніх завдань і ведення щоденників. Disce, sed а doctis, indoctos ipse doceto –У знаючих – навчайся, незнаючих – навчай! (Овідій) Docendo discimus – Навчаючі навчаємось!

Слайд 19

Міністерство Дисципліни і Законності - здійснює контроль за відвідуванням учнями уроків , носінням форми, дотриманням статутних вимог школи поза її межами,проводить анти тютюнову , антиалкогольну профілактичну роз’яснювальну роботу, організовує чергування під час масових заходів. Cujusvis hominis est errare; nullius, nisi insipientis in errore perseverare – Кожній людині притаманно помилятись, але лише дурню притаманно наполягати на помилці! (Цицерон)

Слайд 20

Міністерство Чистоти і Порядку - здійснює контроль за санітарним станом школи ,доглядом за квітами, контролює зовнішній вигляд учнів , стежить за збереженням ними майна і підручників. Mens sana in соrроrе sano – В здоровому тілі здоровий Дух!

Слайд 21

Міністерство Культури і Відпочинку - залучає школярів до різних заходів; ініціює продукування учнями ідей та їх реалізацію; займається випуском газети . Ars longa, vita brevis est – Мистецтво вічне, життя коротке!(Гіппократ) Міністерство Спорту і Туризму - допомагає у проведенні спортивних заходів, ініціює проведення спортивних заходів самими учнями. Citius, altius, fortius! – Швидше! Вижче! Дужче! (Девіз Олімпійських ігор)

Слайд 22

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Виховна робота