X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
“Посієш вчинок – пожнеш наслідок”

Завантажити презентацію

“Посієш вчинок – пожнеш наслідок”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Навчальна презентація

Слайд 2

Живи, добро звершай, Та нагород за це не вимагай! Лише в добро і вищу правду віра Людину відрізняє від мавпи і від звіра. Хай оживає істина стара: Людина починається з добра!

Слайд 3

Чи завжди вчинки відповідають за наслідки? Чи треба відповідати за свої вчинки? Що важливіше: вчинок чи наслідок? Що означає “дружити?” Що таке вчинок? Якими бувають наслідки? Чи відповідають вчинки за наслідки?

Слайд 4

піклуватися; співчувати; допомагати; підбадьорювати; провідувати; прощати; турбуватися; не сваритися; не битися; не обманювати; гратися; ділитися; підтримувати; радіти.

Слайд 5

разом учитися; разом гратися; працювати; спілкуватися.

Слайд 6

Вчинки бувають: добрі погані

Слайд 7

зупинися; подумай; вибери.

Слайд 8

Завжди дотримуйся свого слова; Перед виконанням справи подумай; Не будь самовпевненим; Не лінуйся; Виконуй справу із задоволенням; Ніколи не вимагай винагороди; Виконуй все вчасно; Допомагай людям сам, не чекай, доки тебе проситимуть; Завжди виконуй тільки добрі справи.

Слайд 9

Слайд 10

І група Чи треба відповідати за свої вчинки? Презентація проекту, публікація на задану тему. ІІ група Що важливіше: вчинок чи наслідок? Створення веб – сторінки, Написання wiki – статті.

Слайд 11

Совість – це тисяча свідків. Саме вона завжди буде рухати потяг нашого життя у правильному напрямку, допомагати бути справжньою людиною. Нехай промениться доброта у ваших очах, а iз серця струменить спiвчуття, милосердя, повага до людей. Нехай вашi вчинки і ваше ставлення до людей завжди викликають у них позитивне, добре, шанобливе ставлення до вас.

Слайд 12

Програми для середньої загальноосвітньої школи (1-4 кл.).-К.: Початкова школа,2006. - 292с. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи // Початкова школа. – 2008 - №10 Стребна О, Соценко А. Інтерактивні методи навчання в практиці роботи початкової школи. – Харків: Основа, 2005. – с.19,27. Підручник “Я і Україна” Бібік Н.М., Коваль, 2 клас Журнал “Розкажіть онуку”, випуск № 10 ,2006 р.;

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота