X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дніпропетровщина

Завантажити презентацію

Дніпропетровщина

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дніпропетровщина моя! Землі ріднішої немає! Тут дух козацький - не вмирає! Бо тут живемо - ти і я

Слайд 2

За чисельністю населення Дніпропетровськ є 4 містом в Україні . 1 001 962 за даними держстату на 1 січня 2012 року Дніпропетровська область утворена 27 лютого 1932 року Площа області становить 31,9 тис. км² Протяжність області з півночі на південь — 130 км, із заходу на схід — 300 км .

Слайд 3

До складу області входять 12 міст обласного значення

Слайд 4

Олександр Юрійович Вілкул Губернатор Дніпропетровської області

Слайд 5

Дніпропетровщина - великий і потужний промисловий центр. У регіоні діють понад 700 промислових підприємств На Дніпропетровщині виробляється 16,9% усієї промислової продукції України.

Слайд 6

В аграрному секторі переважає зернове господарство (виробництво пшениці, кукурудзи), овочівництво і баштанництво, молочно-м'ясне скотарство, свинарство, птахівництво.

Слайд 7

Дніпропетровщина зберегла на своїй території унікальну культурну спадщину: 5 запорозьких січей з 7 відомих історикам. Петриківський розпис - візитна картка не тільки Дніпропетровщини, але і всієї України.

Слайд 8

Вони родом з Дніпропетровщини. Леонід Данилович Кучма Кобзон Андрій Йосифович Павло Архипович Загребельний Оксана Сергіївна Баюл Лія Меджидовна Ахеджакова Олег Валерійович Протасов

Слайд 9

Автор:Трегуб Н.М. КЗШ №102 http://natalia.moy.su/ Широкий степ, високе небо, Дніпра - Славути водограй… З усіх доріг спішу до тебе, Мій, серцю любий, рідний край. Горнусь до вишні і тополі, Що у твоім ростуть краю. Тебе і в радості, і в болі, - Люблю, як матінку свою..

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота