X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Державні символи України

Завантажити презентацію

Державні символи України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Символи України як держави Презентацію підготувала вчитель початкових класів БЗШ № 3 ім. Т.Г. Шевченка Богдан Ірина Леонідівна 3 клас

Слайд 2

Тести 1. Основний Закон України називається: а) Декларація прав людини; б) Конституція України; в) Конвенція прав дитини.

Слайд 3

Тести 2. Головою держави є: а) Спікер Верховної ради; б) Президент; в) Верховна Рада України.

Слайд 4

Тести 3. Джерелом влади в Україні є: а) Народ; б) Верховна Рада; в) Кабінет Міністрів.

Слайд 5

Тести 4. Кого обирає народ? а) Закони; б) Кабінет Міністрів; в) народних депутатів до Верховної Ради.

Слайд 6

Тести 5. Верховна Рада приймає…? а) Закони; б) пропозиції; в) рішення.

Слайд 7

Тести 6. Хто забезпечує виконання законів? а) Президент; б) Кабінет Міністрів України; в) народ.

Слайд 8

Тести Самоконтроль б 4. в б 5. а а 6. б

Слайд 9

З А Г А Д К и На ріднім полі шепчуть колоски, Я рад би знати їх думки. Я слухав, чув, як кожна колосина Шептала тихо слово… УКРАЇНА Красивий, щедрий, рідний край І мова наша солов’їна. Люби, шануй, оберігай Усе, що зветься… УКРАЇНА

Слайд 10

Гра ,,Збери пислів’я” Рідна земля і… Де не є добро,… За морем тепліше,… …а вдома краще. …та дома миліше. …в жмені мила

Слайд 11

Легенда Давним давно жила одна жінка. І було у неї три сини. Росли сини чесними, сміливими і дуже любили свою матір, готові були віддати за неї своє життя. Підросли вони і вирішили піти в люди і прославити свою матір.

Слайд 12

Першим пішов старший син. Мати, щоб він про неї пам’ятав, подарувала йому золоту корону з трьома промінчиками. Пішов син. І за корону, яка зігрівала людей і вела вперед, показувала дорогу до кращого життя, дали першому сину ім’я – Тризуб.

Слайд 13

Середньому сину мати в дорогу подарувала жовто-блакитний одяг. Своїми хорошими справами прославив він свою матір. Дали люди йому ім’я – Прапор.

Слайд 14

А там, де був молодший син, завжди звучала дзвінкоголоса пісня, тому що мати подарувала молодшому сину голос солов’я. І дали йому ім’я – Гімн.

Слайд 15

Наш герб – тризуб. Його запровадив київський князь Володимир Мономах. На ньому можна прочитати слово ,,Воля”. Число ,,три”завжди вважали чарівним, казковим. А ще в тризубі відображена триєдність життя. Це батько-мати-дитя, які символізують собою силу, мудрість, любов.

Слайд 16

Наалюйте Герб одним із трьох способів

Слайд 17

Наш прапор – синьо-жовтого кольору. Жовтий колір – це колір пшеничного поля, колір хліба, зерна, що дарує життя всьому сущому на землі. Жовтий колір це ще й колір жовтогарячого сонця, без лагідних променів якого не дозрів би, не заколосився б життєдайний хліб. Синій колір – це колір чистого, мирного неба.

Слайд 18

,,Асоціативні кущі” - Що нагадують кольори прапора? синій жовтий

Слайд 19

Автор слів Чубинський П.П. Вербицький М. Автор музики

Слайд 20

З А Г А Д К и Знак держави головний, Всяк його повинен знати. Воля, слава, сила в нім. Ну ж бо, спробуй відгадати! По радіо звучить щоденно патріотична пісня, що возвеличує Вкраїну і прославля навічно. Синє небо, жовте жито - цю святиню знають діти. 

Слайд 21

Кросворд 1 2 3 Урочиста пісня держави Тризуб на синьому тлі Синьо-жовте полотнище г і м н е р б п а п о р

Слайд 22

Дякую за роботу на уроці !

Слайд 23

ridne.ucoz.ua kampot.org.ua fotoramky.narod.ru fotki.yandex.ru www.playcast.ru http://vu.ua http://indragop.org.ua http://ukrainians.mow.fm dok.znaimo.com.ua Використані джерела Усі уроки курсу ,,Я у світі”. 3 клас. – Х. : Вид. група ,,Основа”, 2014. – 174, [2] с. – ( Серія ,, Усі уроки в початковій школі”).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота