X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
День Незалежності та День Республіки

Завантажити презентацію

День Незалежності та День Республіки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

День Незалежності та День Республіки Подорожуємо країнами

Слайд 2

12 червня наш східний сусід Російська Федерація відзначає День Росії. Цього року масштаби святкування були гігантськими. День Росії перетворив Красну площу на грандіозний концертний майданчик, на сцені якого пройшли яскраві шоу з нестандартними творчими і технічними рішеннями. Ведучі концерту пересувалися з використанням новітніх транспортних засобів. А ще в цей день в стінах кремля відбувається церемонія вручення премій, кандидатів особисто обирає президент Росії.

Слайд 3

4 липня вважають “ днем народження” Америки. Традиційним заходом до Дня Незалежності є конкурс на швидке поїдання ходдогів. Минулого року змагання виграв 25 – річний мешканець Каліфорнії. Джоуї Честнат на прізвисько “Залізна Щелепа”. Хлопець побив свій власний минулорічний рекорд (66 булок за 10 хв.) Джоуї отримав 20 тисяч доларів і омріяний “ Гірчичний пояс” – найпочеснішу нагороду за визнання його “таланту”.

Слайд 4

Найголовніше свято в Китаї – день створення Китайської Народної Республіки (КНР). Воно святкується 1 жовтня. Особливістю свята є прикрашені величезними композиціями з квітів головні вулиці та центральні площі Пекіна. Дуже гарно оформлюється площа Тяньаньмень. На ній споруджуються величезні фонтани і басейни. Посеред них встановлюють цікаві споруди, що сплетені з гілок дерев та квітів. Святкування Дня Незалежності триває 5 днів. У центральних парках столиці проводяться народні гуляння. Ввечері влаштовуються грандіозні феєрверки.

Слайд 5

Аналогом дня Незалежності у Франції є День захвату Бастилії . 14 липня 1789 року парижани захопили фортецю – тюрму Бастилію, що була символом королівського деспотизму, і звільнили сімох в’язнів. Ця подія вважається початком Великої французької революції. Офіційна програма свята включає в себе серію урочистих балів: бали пожежників, Великий бал, що проходить 13 липня в саду Тьюірі. Святкування починається урочистим військовим парадом на Єлісейських полях Він стартує о 10 годині ранку від Етуаль та рухається в напрямку Лувра. Приймає парад президент Франції.

Слайд 6

Незалежність, яку чекали понад тисячоліття Ізраїль проголосив свою незалежність 14 травня 1948 року. Прелюдією до цього була майже двотисячолітня боротьба єврейського народу за власну державу. Особливістю свята є те, що військові бази Ізраїлю відкриті для огляду усіх охочих. Влаштовуються повітряні паради, демонструється потенціал воєнно-морського флоту. Напередодні свята проходить вручення державної премії в галузі літератури, мистецтва і науки.

Слайд 7

День Незалежності – одне з найважливіших свят у кожній країні світу. Цей день є символом свободи і суверенітету народів та їх країн. Тож святкуймо День незалежності України, шануючи і поважаючи історію нашого роду та гордо усвідомлюючи: “Я – українець!”

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота