X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
6 грудня - День Збройних Сил України

Завантажити презентацію

6 грудня - День Збройних Сил України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала вчитель початкових класів Широківської СЗШ №1 Алхімова Любов Богданівна

Слайд 2

Мета: учити поважати історію свого народу, його давні традиції; ознайомити дітей зі славним періодом козаччини; виховувати у дітей шанобливе ставлення до власної історії та спонукати до наслідування кращих козацьких рис; викликати інтерес до історії військ України.

Слайд 3

1.Рубрика ” Вітальна ” 2. Рубрика ” Історична ” 3. Рубрика ” Впізнай і привітай ” 4. Рубрика ” Ігрова ” Сьогодні ми розглянемо:

Слайд 4

Рубрика: “Вітальна” 4. В мирний час служив мій дід Захищав народ, як слід. 5. Нині будемо святкувати Свято славних Збройних сил. Хоч ми ще зовсім малята, Привітаємо усіх. 6. Дідусів, татусів. Однокласників своїх. Хлопці наші – просто “Клас!” Ми вітаємо всіх вас! 7.Вам бажаємо всім – підростати. І професію військового обрати. Щоб у армії ви служили. І Вітчизну боронили! Ведуча. Увага! Увага! Передачу починаємо. І наших дівчаток зустрічаємо. 1.Сьогодні в цей грудневий день. Ми вітаємо діда і тата! Ми вітаємо всіх чоловіків З чоловічим справжнім святом! 2. Хто Вітчизну боронив, Той вітання заслужив. 3. Прадід мій пройшов війну – Я вклоняюся йому!

Слайд 5

Рубрика: ”Історична” У літописі українських земель є славний період козаччини, що тривав майже триста років. Це Запорізька Січ. Козацьке військо в продовж віків було армією, яка протистояла чужинцям, боронила свою землю. Січовики були сміливими, дисциплінованими, витривалими, гордими і вільними людьми. Служити в українському війську, служити Україні – було справою честі. Історична”

Слайд 6

Вважається, що слово «козак» походить від слова «коза». Козаки були спритними, як кози, одягалися в козячі кожухи, гучно розмовляли. Існує думка, що слово «козак» походить від слова «коза». Люди йшли у бій з татарами, озброєні косами, серпами.

Слайд 7

Козаки вважали столицею Січ. Це було розчищене серед лісу й укріплене частоколом місце. На ньому зводили селище. Козакам були властиві доброзичливість, безкорисливість, щедрість, схильність до щирої дружби. Мандрівники відзначали гостинність, привітність і виняткову чесність козаків. Можна було залишити на вулиці гроші й не боятися, що їх украдуть.

Слайд 8

І в 16 столітті Дмитро Вишневецький своїм коштом разом з козаками будує на Хортиці фортецю - перший козацький бастіон захисту від завойовників. Для змученого віками народу України Хортиця стала символом боротьби за незалежність.

Слайд 9

Українська армія може пишатися своєю історією, своїми традиціями. Ніколи наші війська не зазіхали на чужі території, не посягали на чуже добро, чужі землі. Славу українські солдати здобули і на фронтах великої вітчизняної війни. Кожне серце українця сьогодні і завжди повинно берегти пам’ять про всіх, хто відстояв державу в тій страшній війні.

Слайд 10

Рубрика:” Впізнай і привітай” А тепер із скриньки привітань Дістанемо слова Про наших славних хлопчиків Піде зараз мова. В нашім класі є хлопчина, Розумненький молодчина. На уроці завжди руку піднімає. І дівчаток ніколи не ображає. Красиве у нього ім’я. Хто ж це, діти? (Іллія)

Слайд 11

Високі, красиві, мудрий… Все бачить, все чують… Та не завжди мудрують, Чи говорити, чи промовчати. А потім вони поспішають, А потім вони не встигають. Хто ж це сам заспівав? Це ж наш ( Вадим й Станіслав ) Зовсім недавно до нас він прийшов. Цей хлопчина – просто молодчина! На уроках уважний, до дівчаток поважний. Пише красиво, швидко рахує. Звісно, впізнали його всі дівчата – ( Юрком його звати.)

Слайд 12

В класі нашім є маленькі хлопчаки. Вони завжди спокійні,врівноважені – диваки! Ясночолі, чорноокі, зачіски в них короткі. Спортивні, старанні, добрі. Ніколи не затіють в класі бійку. Впізнали? Зліва – Дмитро, А справа – Кирилко. Впізнайте, хто він? Чорноокий красень, усміхнений завжди. Не боїться він ніякої біди. Як «2» - нехай і боляче, усміхнусь. В щоденник свій подивлюсь… Щоб маму не сердить і не мати «2» з інших тем, Вивчити швидко все зможе… Наш Артем.

Слайд 13

А ці хлопчики з поведінкою незвичною. Круть –Верть, Круть – Верть. Не хочуть читати вже цілу чверть. Все обіцяють старатися всім. Це наші однокласники – два Богданчики. Біленькі хлопчики, чудові хлопчики. Прекрасні господарі І з фізкультури – молодці! Хворіють лиш часто. Дати б їм здоров’я чашу. Хто ж ці хлопчики? Це ж наш Данило та Сашко!

Слайд 14

Кажуть, що ім’я це означає і владу і славу. Добрі хлоп’ята носять його по праву. Вони русяві, світлоокі, красиві. На уроках говорять « влад», І ніколи не ловлять гав. Звичайно звати цих хлоп’ят… Скажемо разом: “Владислав”

Слайд 15

Хочеться вірити в те, що ви, дорогі діти, станете гідною зміною своїм батькам. Займайтеся спортом, постійно дбайте про свій розвиток. Вчіться доброму, вічному. Прийде час і ви будете служити в лавах Збройних сил України.

Слайд 16

Рубрика «Ігрова» Україна сьогодні – незалежна держава. Українські Збройні сили покликані охороняти незалежність рідної землі. І служать наші хлопці сьогодні на батьківщині. Ми любимо свою армію. Служити в ній – справа честі та обов'язку.

Слайд 17

Слайд 18

Конкурси: 1. «Хто спритніший?»; 2. «Пришивання ґудзиків»; 3. «Декламування вірша»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота