X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Володимир Винниченко “Федько – халамидник”. Образи Федька і Толі.

Завантажити презентацію

Володимир Винниченко “Федько – халамидник”. Образи Федька і Толі.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Володимир Винниченко “Федько – халамидник”. Образи Федька і Толі. Мета : розібратися в складнощах характерів і вчинків героїв; розвивати навички виразного читання, переказу, висловлення власного ставлення до прочитаного, обгрунтування своєї думки; сприяти усвідомленню найважливіших цінностей моралі та етики, що роблять людину душевно багатою і щедрою на добро, чесність, порядність.

Слайд 2

Епіграф Бути другом – це завжди дякувати і робити щасливим іншого. Бути другом – це означає підставити плече тому, хто втратив надію і дарувати йому любов.

Слайд 3

Головні та другорядні персонажі

Слайд 4

Словникова робота Асоціація – зв’язок , який утворюється між явищами, коли виникнення у свідомості якого – небудь з них викликає (відновлює) думку про інше (явище).

Слайд 5

Асоціативний диктант Федько Толя

Слайд 6

Асоціативний диктант Федько Толя Спритний Чесний Бешкетливий Правдивий Справедливий Вірний у дружбі Мужній Сміливий Непередбачуваний Покірний Безсердечний Делікатний Підлий Пихатий Боягуз Лицемірний Плаксивий

Слайд 7

Спільні риси Однолітки , живуть в одному дворі, цікаві, люблять пригоди.

Слайд 8

Творча робота 1. Яка людина могла б вирости з Федька, а з Толі? 2. Чого навчило Вас це оповідання? 3. Чи хотіли б Ви мати такого друга, як Федько? Чому? У роботі використовуйте слова з епіграфа.

Слайд 9

Домашнє завдання Підготувати усну розповідь на тему “ Який слід у моїй душі залишило знайомство з Федьком – халамидником ?” Індивідуальне завдання – підготувати додатковий матеріал про біографію Лесі Українки.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література