X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Володимир Сосюра

Завантажити презентацію

Володимир Сосюра

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Володимир Сосюра

Слайд 2

Володи мир Микола йович Сосю ра (25 грудня 1897— 8 січня 1965,) — український письменник, поет-лірик, автор понад 40 збірок поезій, широких епічних віршованих полотен (поем), роману «Третя Рота», козак Армії УНР.

Слайд 3

Належав до ряду літературних організацій того періоду — «Плуг», «Гарт», «ВАПЛІТЕ» та ін.

Слайд 4

Юність та дитинство Володи мир Микола йович Сосюра народився на станції Дебальцеве. У 1909–1911 роках працював на содовому заводі міста Верхнього (більш відоме як Третя Рота, нині у складі Лисичанська) в бондарському цеху, телефоністом, чорноробом.

Слайд 5

З 1911 до 1918 рік навчався в двокласному міністерському училищі м. Верхнього, трикласному нижчому сільськогосподарському училищі на станції Яма Північно-Донецької залізниці, маркшейдерському бюро Донецького содового заводу (м. Верхнє).[3] Володимир Сосюра брав участь в Українській революції, спершу в армії УНР, пізніше в Червоній армії.

Слайд 6

По закінченні громадянської війни вчився в Комуністичному університеті в Харкові (1922–1923) і на робфаці при Харківському інституті народної освіти (1923–1925); належав до літературних організацій «Плуг», «Гарт», ВАПЛІТЕ, ВУСПП.

Слайд 7

Володимир Сосюра у 1950-ті роки

Слайд 8

Магнум опус Його магнус опусом був вірш «Любіть Україну!»

Слайд 9

Дякую за перегляд

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література