X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Велиний і чарівний світ дитинства"

Завантажити презентацію

"Велиний і чарівний світ дитинства"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Велиний і чарівний світ дитинства (за твором О. Довженка «Зачарована Десна»)

Слайд 2

Олександр Довженко – непересічна особистість в українській літературі та культурі в цілому. З-під його пера вийшло багато довершених прозових творів, до того ж Олександр Довженко був видатним кінематографістом, який зробив вагомий внесок у розвиток кіномистецтва в Україні.

Слайд 3

Одним з найкращих творів письменника є повість «Зачарована Десна», яка має автобіографічні елементи. Головний персонаж твору – хлопчик Сашко.

Слайд 4

Образ Сашка вражає своєю щирістю та відкритістю, хлопець ще не вміє брехати, він сповнений любов’ю до рідних, до навколишнього світу, до природи. Все видається Сашкові цікавим та чарівним, він ще не стикався з хитрощами та брехнею. Сашко зачаровує читачів саме своєю відкритістю, чистотою серця.

Слайд 5

Сашко має розвинену фантазію, він багато вигадує і фантазує. Звісно, як кожен хлопець, він прагне пригод! Ось з цього і виходять різні історії. 

Слайд 6

Наприклад, історія з левом. Аварія на залізниці, внаслідок якої з клітки втік лев, викликає у хлопця ціле море фантазій. Він вигадує зустріч з левом і вірить у неї. Проте його вигадки – це не обман, це просто уявні пригоди, які для самого хлопця не менш реальні, ніж дійсність.

Слайд 7

Світ видається Сашкові чарівним, сповненим див, може, тому поряд з реальними «дивами» так легко та природно з’являються уявні дива?..

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література