X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Савур Могила

Завантажити презентацію

Савур Могила

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Меморіальный комплекс Великої Вітчизняної війни Савур- Могила

Слайд 2

36-ти метровий обеліск меморіального комплексу «Савур- Могила»

Слайд 3

У 12-ти км до півдня від м. Сніжне розташований величний меморіальный комплекс Великої Вітчизняної війни "Савур-Могила". Він знаходиться на кургані (вишиною 277 м), де у 1943 р. розташовувався важливий пункт Міус-фронту.

Слайд 4

Його героїчний штурм вітчизняними військами став своєрідним символом битви за увесь Донбас. На вершині холма зведений грандіозний 36-метровий обеліск та переконлива чугунна статуя воїна, салютуючого про перемогу.

Слайд 5

Ясним сонячним ранком з верхівки Савур-Могили мерехтить вдалині срібляста смужка біля південного схилу небокраю- то Азовське море, яке знаходиться у 96-ти км від хазяйнуючої над степами верхівки.

Слайд 6

А у навколишній панорамі з глядацького майданчика ,біля підніжжя грандіозного монумента воїнам- рятівникам, відкриваються ліси, ділянки степу, околиці міст Шахтарська, Тореза та Сніжне, розкидані посеред полів ліси. Непомітною є лише смужка кордону, перетинаюча єдине у географічній та історичній перспективі Приазов’є.

Слайд 7

Одначе вічну та справжню славу Саур-Могила набула значно пізніше – у роки Великої Вітчизняної війни, коли вона більше буда відома як «вишина 277,9».

Слайд 8

Гітлер наказав військам вермахту та СС будь-якою ціною утримувати ріку Міус до кінця війни. Міус- фронт повинен був стати реваншем за програну Сталінградську битву.

Слайд 9

Тут проходили найжорстокіші бої . Але у ніч на 31 серпня1943 року були остаточно поховані надії гітлеровців утриматися на східних кордонах Донбасу- героїчна радянська 5-та Ударна армія захопила вишину, прорвала Міус- фронт та поклала початок звільненню Донбасу та Радянської України.

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література