X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ознайомлення з анкетою для отримання неімміграційної візи в США

Завантажити презентацію

Ознайомлення з анкетою для отримання неімміграційної візи в США

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Посольство США, Київ January 2010

Слайд 2

Нова неімміграційна онлайн анкета DS-160 заміняє наступні анкети: DS-156 “Анкета для отримання неімміграційної візи” DS-157 “ Додаткова анкета для отримання неімміграційної візи” DS-158 “Додаткова анкета для отримання неімміграційної візи, що містить питання про контактну інформацію та досвід роботи ” DS-160 є обов'язковою починаючи з 26 лютого 2010 року Важлива інформація

Слайд 3

Переваги для користувачів Одна анкета DS-160 заповнюється замість трьох (DS-156, DS-157, DS-158); Анкета заповнюється в режимі онлайн – нічого не потрібно заповнювати від руки; З’явилася функція для родин та груп, тобто не потрібно вносити однакову інформацію більше ніж один раз; З’явилася функція збереження інформації - відтепер не потрібно заповнювати всю анкету за один раз; Для аплікантів, які часто звертаються по візу, з’явилася можливість зберігати анкету на своєму комп’ютері для використання в майбутньому; Для подачі документів в Консульському відділі потрібно роздруковувати лише сторінку-підтвердження.

Слайд 4

Змінилася тільки анкета – інші частини процесу залишаються незмінними

Слайд 5

Крок 1– Доступ до анкети Відвідайте сторінку https://ceac.state.gov/genniv Прочитайте інструкції для заповнення анкети та натисніть “Start Application”.

Слайд 6

Крок 2 – Вибір консульства Виберіть посольство або консульство, до якого Ви звертаєтесь. Будь-ласка, виберіть Kyiv, Ukraine якщо Ви бажаєте звернутися по візу у Києві, Україні. Натисніть “Test Photo”, щоб почати завантаження Вашої фотокартки.

Слайд 7

Крок 3 – Завантаження фотокартки Виберіть фотокартку та натисніть “Upload Selected Photo”; Завантажте фотокартку. Якщо вона відповідає вимогам якості, Ви можете натиснути “Continue Using This Photo”; Phone: 38-044-207-7071  or from USA 1888-826-2340

Слайд 8

Крок 3 – Завантаження фотокартки (продовження) Якщо у Вас виникли труднощі із завантаженням фотокартки, натисніть“Continue Without A Photo”. У такому випадку, Вам необхідно принести фотокартку з собою до Консульського відділу. Зауважте, що завантаження фотокартки є дуже важливим. Завантаження фотокартки та внесення даних в анкету без помилок прискорить проходження співбесіди в Консульському відділі.

Слайд 9

Крок 4– Робота з анкетою Уважно заповніть всі пункти; Пам’ятайте, що надання невірної інформації або відсутність відповіді на обов'язкові запитання тільки затримає розгляд Вашої справи.

Слайд 10

Збереження анкети Якщо Ви не можете заповнити анкету за один раз, можна зберегти анкету на Вашому комп’ютері та закінчити її іншим разом; Натисніть“Save” внизу кожної сторінки для збереження даних; Натисніть “Save Application to File”; Натисніть “Save” та виберіть місце на Вашому комп’ютері , де Ви хочете зберегти анкету.

Слайд 11

Повернення до збереженої анкети Виберіть файл зі збереженою анкетою; Натисніть “Upload Data”.

Слайд 12

Поради: Якщо питання Вас не стосується, Ви повинні поставити відмітку “Does Not Apply”. Відповідайте на питання повністю та вказуйте якомога більше деталей. Будьте особливо обережними з питаннями так/ні (yes/no) в кінці анкти – надання неправдивої інформації може зробити отримання візи для Вас взагалі неможливим.

Слайд 13

Крок 5 – Перегляд Вашої анкети Ви маєте можливість переглянути та редагувати Ваші відповіді до того, як підтвердити Вашу анкету. Уважно перевірте, чи вся анкета заповнена правильно – пізніше Ви вже не зможете внести зміни.

Слайд 14

Крок 6 – Підтвердження Вашої анкети Після того, як Ви натиснули “Submit”, внести зміни вже неможливо. Натискання “Sign and Submit Application” підтверджує Ваш електронний підпис, тим самим посвідчуючи, що всі відповіді в анкеті є вірними.

Слайд 15

Крок 7 – Друк Вашої сторінки-підтвердження Роздрукуйте сторінку-підтвердження; Лише цю сторінку-підтвердження Вам необхідно буде принести на співбесіду; При бажанні Ви можете роздрукувати всю анкету для Ваших особистих цілей; Ви можете відправити сторінку-підтвердження електронною поштою (наприклад, якщо Ви заповнюєте анкету для іншої особи).

Слайд 16

Крок 7 – Друк Вашої сторінки-підтвердження Так виглядає сторінка-підтвердження, якщо Ваша фотокартка не була завантажена до анкети; У цьому випадку Вам потрібно буде принести фотокартку з собою на співбесіду.

Слайд 17

Форма DS-160 замінює тільки анкети. Інші документи так само потрібні: Студенти: I-20 Учасники програм обміну: DS-2019 Тимчасові працівники: номер затвердженої петиції I-797 or I-129 Дипломати та службові особи державних органів : дипломатичні ноти Більшість аплікантів мають довести свої зв’язки з місцем їх проживання.

Слайд 18

Інтегрована система запису на співбесіду. Онлайн оплата консульського збору. DS-260 для іммігрантів.

Слайд 19

Консульський відділ: Веб сайт: http://kyiv.usembassy.gov Телефон: 044-4904000 Адреса: Консульський відділ Посольство США в Україні вул. Миколи Пимоненка, 6 Київ 01901 Україна Кол-центр: Телефон : 38-044-207-7071 (з України) або 1888-826-2340 (зі США)

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Туризм