X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Індія(Бхарата)

Завантажити презентацію

Індія(Бхарата)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Країна чудес

Слайд 4

Країна снігів і пальм

Слайд 5

Країна контрастів

Слайд 6

Країна мовних джунглів

Слайд 7

Індія-воістину велична країна

Слайд 8

План вивчення Особливості економіко-географічного положення Природні умови та ресурси Населення Індії Характеристика господарства Транспорт Зовнішньо-економічні зв’язки

Слайд 9

- Столиця –Нью-Делі - Площа –3,29 млн.кв.км (7-е місце у світі) - Населення-понад 1,027 млрд.чол.(2-е місце у світі) - Державний лад – парламентська федеративна республіка у складі Співдружності - Склад території-25 штатів, 7 союзних територій  

Слайд 10

Індія - країна давньої цивілізації. У III тис. до н.е. дравіди, які жили у долині р. Інд, утворили самобутню Харапську цивілізацію. Близько XVст. до н.е. у північну Індію прийшли племена аріїв, які витіснили дравідів на південь. Від цих давніх народів походять сучасні індійці.

Слайд 11

Державний прапор Складається з 3 горизонтальних смуг. В центрі розташоване синє колесо - символ чакри.

Слайд 12

Державний герб Прийнято 26 січня 1950 р. Під капітеллю шрифтом написані слова «Сатьямева Джаяте», що означають «Тільки істина переможе».

Слайд 13

Національна тварина Поєднання грації, спритності і великої могутності зробили тигра національною гордістю Індії.

Слайд 14

Національний птах Індійський павлін. Люди оберігають павлінів,керуючись релігійними і сентиментальними покликаннями.Павлін охороняється «Законом про охорону дикої природи» 1972р.

Слайд 15

Національна квітка Національна квітка Індії –лотос. З незапам’ятних часів вона являється щасливим символом індійської культури.

Слайд 16

Слайд 17

Природні ресурси Мінеральні Земельні Водні Лісові Рекреаційні

Слайд 18

Самостійна робота 1. За картою атласу ст. 40 виписати найбільші промислові центри Індії та міста-мільйонери. 2.За текстом підручника ст. 214 виявити проблеми народонаселення Індії. 3.Скласти перспективний план розвитку Індії через 10 років.

Слайд 19

Слайд 20

Структура зайнятості населення в окремих країнах Індія 68 20 12 Україна 22.5 30.6 37.7 США 2 44 54

Слайд 21

Слайд 22

Індія визнала незалежну Україну 26 грудня 1991р., а 17 січня 1992р. встановила з нею дипломатичні відносини. З цього ж року в Києві працює посольство Республіки Індії. Зовнішньоторгівельний оборот між Індією та Україною вже перевищив 300млн. дол. США. Індія майже втричі більше купує товарів в Україні, ніж їй продає.

Слайд 23

Дайте характеристику статево-вікових пірамід різних типів відтворення населення

Слайд 24

Поясніть, чому розвивається сучасна металургійна база і металургія Індії?

Слайд 25

Домашнє завдання 1.§ 48, опрацювати Ви працюєте в туристичній фірмі. Ваше завдання- підготувати маршрут для знайомства жителів із визначними пам’ятками Індії. Розкажіть, через які міста проляже ваш маршрут? Якими видами транспорту Ви скористаєтеся? Що зможуть там побачити туристи?

Слайд 26

Земля мрій і романтики, нечуваного багатства і небувалої злиденності, розкоші і бідності, палаців і халуп, голоду і чуми, духів і велетнів, ламп Алладіна, тигрів і слонів, кобр і джунглів; країна сотень народів і мов, тисячі релігій і двох мільйонів богів... Марк Твен

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм