X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Донбас Арена

Завантажити презентацію

Донбас Арена

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Донбас Арена

Слайд 2

«Донбас Арена» — стадіон, розташований у центрі міста Донецька, в Міському парку культури і відпочинку. Розрахований на понад 50 тисяч глядачів.

Слайд 3

Стадіон став не тільки домашньою ареною ФК «Шахтар» і місцем проведення міжнародних чемпіонатів будь-якого рівня, але й культурним центром столиці Донбасу. За акредитацією УЄФА та ФІФА — споруда відповідає класу «еліт».

Слайд 4

Зовнішній дизайн стадіону був розроблений англійською компанією «АрупСпорт». Стадіон має овальну форму, а також скляні фасад і дах. Він орієнтований із півночі на південь, при чому основна трибуна розташована в західній частині.

Слайд 5

Дах арени нахилений у напрямку з півночі на південь, повторюючи нахил ландшафту й посилюючи природне освітлення й провітрювання поля. Зовнішнє підсвічування фасаду дозволяє стадіону в темний час доби сяяти, як діамант.

Слайд 6

Газон стадіону був вирощений в Словаччині і є одним з найкращих газонів у світі. Зараз його підігрів здійснюється за допомогою гликоля та води. Тут установлена така дренажна система, яка видаляє надлишки води з поля і сприяє аерації газону.

Слайд 7

Крісла стадіону були виготовлені австралійською фірмою «Camatic». Основна частина сидінь помаранчевого кольору, білими рисами на чорному тлі видніються написи «Shakhtar» і «Donetsk». Всього крісел налічується більше 50-ти тисяч.

Слайд 8

У будівлі «Донбас Арени» розташовані ресторани, ландж-бар, десятки фаст-фудів, торговельних точок, фітнес-центр, корпоративні ложі й навіть пункти першої допомоги. Тут знаходяться фан-кафе, музей і фірмовий магазин ФК «Шахтар».

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Розминка перед матчем Англія — Франція. Euro 2012

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

У неігрові дні в ложах стадіону можна проводити корпоративні заходи. Стадіон також зможе приймати міжнародні конференції. Крім футбольних матчів, оснащення «Донбас Арени» і його акустична система дозволять проводити тут шоу за участю вітчизняних артистів і закордонних зірок.

Слайд 17

Відкриття стадіону відбулося 29 серпня 2009 року в День шахтаря та День міста Донецька. Спочатку пройшло прапор-шоу, танцювальна група з кількох людей вийшла на поле, в руках у яких були прапори всіх членів УЄФА. Після над стадіоном злетів величезний футбольний м'яч.

Слайд 18

Потім на полі з'явився нинішній склад «Шахтаря».

Слайд 19

Завершував церемонію відкриття «Донбас Арени» виступ відомої американської соул-діви Бейонсе.

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм