X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ялинкова іграшка з яєчної шкаралупи

Завантажити презентацію

Ялинкова іграшка з яєчної шкаралупи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ялинкова іграшка з яєчної шкаралупи Ідея Олександри Матвеєвої

Слайд 2

Загальні правила для учнів 1. Роботу розпочинай після дозволу вчителя. 2. Інструмент використовуй за призначенням, не працюй несправним і тупим інструментом. 3. Різальні інструменти повинні зберігатися лише в спеціально обладнаних папках у відведеному в класі місці. 4. Під час робочого процесу не відволікайся на сторонні справи, не розмовляй, будь зосередженим. 5. У процесі роботи дотримуйся порядку на робочому місці, а після роботи акуратно прибери його.

Слайд 3

Правила користування ножицями 1. Ножиці для ручної праці повинні мати заокруглені кінці. 2. Клади ножиці так, щоб вони не виступали за край робочого місця. 3. Не працюй тупими ножицями, а також ножицями зі слабким кріпленням. 4. У процесі різання уважно слідкуй за розміткою. 5. У процесі роботи тримай матеріал пасивною рукою так, щоб пальці були осторонь від гострого леза. 6. Не розмахуй ножицями, під час різання не ходи, а також не підходь занадто близько до того, хто ними працює. 7. Після роботи ножиці тримай складеними, бажано в чохлі.

Слайд 4

Правила користування голкою 1. Голку тримай тільки з протягнутою ниткою в гольнику або футлярі. 2. Не вколюй голку в свій одяг. 3. Не бери голку в рот. 4. Запасні голки зберігай у футлярі або гольнику. 5. Не використовуй голку замість булавки. 6. Під час зшивання цупких матеріалів попередньо в місці зшивання зроби отвори шилом. 7. Під час шиття користуйся наперстком.

Слайд 5

Нам потрібні:  гофрований папір (серветки), ножиці, нитки, клей ПВА (клей «Момент» – для пластмасових яєць), фломастери.

Слайд 6

 За основу беремо шкаралупу від яйця (кіндер-яйце або дерев’яне). Зверху робимо отвір і прикріплюємо петельку.

Слайд 7

 За допомогою торцювання робимо «зачіску».

Слайд 8

 Малюємо обличчя на білому папері, вирізаємо, приклеюємо.

Слайд 9

 Малюємо ручки на білому папері, вирізаємо, приклеюємо.

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання