X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ялинкова іграшка "Свинка" з яєчної шкаралупи

Завантажити презентацію

Ялинкова іграшка "Свинка" з яєчної шкаралупи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ялинкова іграшка “Свинка” з яєчної шкаралупи Ідея до свята

Слайд 2

Необхідні матеріали: * яйце (бажано не біле); * пластилін (білий, синій, червоний); * ґудзик з двома дірочками; * фломастери або кольоровий папір; * ножиці.

Слайд 3

Загальні правила для учнів 1. Роботу розпочинай після дозволу вчителя. 2. Інструмент використовуй за призначенням, не працюй несправним і тупим інструментом. 3. Різальні інструменти повинні зберігатися лише в спеціально обладнаних папках у відведеному в класі місці. 4. Під час робочого процесу не відволікайся на сторонні справи, не розмовляй, будь зосередженим. 5. У процесі роботи дотримуйся порядку на робочому місці, а після роботи акуратно прибери його.

Слайд 4

Правила користування ножицями 1. Ножиці для ручної праці повинні мати заокруглені кінці. 2. Клади ножиці так, щоб вони не виступали за край робочого місця. 3. Не працюй тупими ножицями, а також ножицями зі слабким кріпленням. 4. У процесі різання уважно слідкуй за розміткою. 5. У процесі роботи тримай матеріал пасивною рукою так, щоб пальці були осторонь від гострого леза. 6. Не розмахуй ножицями, під час різання не ходи, а також не підходь занадто близько до того, хто ними працює. 7. Після роботи ножиці тримай складеними, бажано в чохлі.

Слайд 5

Яйце потрібно звільнити від вмісту. Обережно робимо невелику дірочку. Білок і жовток потрібно розбовтати чимось довгим і тонким, після цього все дуже легко витече. Шкаралупу залишаємо трохи підсохнути.

Слайд 6

П'ятачок робимо з ґудзика, який прикріплюємо невеликим шматочком білого пластиліну, з нього ж робимо і вушка.

Слайд 7

Очки робимо з синього пластиліну, ротик з червоного.

Слайд 8

Отвір заліплюємо білим пластиліном, робимо тоненьку ковбаску, скручуємо бубликом, отримуємо хвостик.

Слайд 9

Після цього скачуємо чотири білих кульки, прикріплюємо їх до свинки і формуємо ніжки.

Слайд 10

Прикрасити іграшку можна квіточками, вирізаними з самоклеючого або кольорового паперу і наклеївши їх на спинку і боки свинки. А можна намалювати їх фломастером.

Слайд 11

http://masterpodelok.com/detskie-podelki-iz-prirodnogo-materiala/19841-podelka-svinka-iz-jaichnoj-skorlupy-detskie.html Використане джерело

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання