X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Українська народна іграшка"

Завантажити презентацію

"Українська народна іграшка"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Українська народна іграшка Подубієнко Цвітани 10 - Б

Слайд 2

Іграшки — це галузь українського народного мистецтва, що об'єднує вироби з кераміки, дерева, лози, соломи, паперу та ін. 

Слайд 3

Розквіт кустарного іграшкового промислу припадає на середину XIX ст. Саме у цей період в Україні історично сформувались три найбільші регіони виготовлення забавок: Подніпров'я, Поділля і Прикарпаття, а в їх межах утворилися провідні осередки.

Слайд 4

Види іграшок Найбільш простою та прямолінійною класифікацією є поділ на дві групи: Іграшки, у яких основною рисою є пластичні, художньо-естетичні фактори: ляльки, коники, баранці, олені, цапки, вершники, птахи, "барині", "куми" тощо; Іграшки, основною функцією яких є результат здійснення певної механічної дії: деркачі, фуркала, калатала, свистки, луки зі стрілами, брязкальця, хихички тощо.

Слайд 5

Дерев’яна іграшка

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Глиняна іграшка

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Сирна іграшка

Слайд 13

Слайд 14

Іграшки із соломи

Слайд 15

Слайд 16

Іграшки із трави, листя кукурудзи

Слайд 17

Слайд 18

Іграшки з текстильних матеріалів

Слайд 19

Опішнянська іграшка В Опішні виготовляли іграшки, подібні до знарядь праці і посуду („монетки”); свистунці: коники, баранці, гуски, курки, півники, качки; вершники на коні, мама з дитиною, жінка з куркою, ведмідь; сюжетні іграшки: „Весілля на Полтавщині”, „Хлібороб”.

Слайд 20

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне