X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Визначення завдань для виконання проекту. Пошук виробів-аналогів. Писанка.

Завантажити презентацію

Визначення завдань для виконання проекту. Пошук виробів-аналогів. Писанка.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок: Визначення завдань для виконання проекту. Пошук виробів-аналогів. Писанка. 8 кл Підготовила: Успаленко О. О. Вчитель обслуговуючої праці вищої категорії , старший вчитель.

Слайд 2

Слайд 3

Писанка — яйце, декороване традиційними символами, які намальовані за допомогою воску й барвників та сучасних технологій оздоблення. Писанка – це оберіг, який несе в собі прості образи: благополуччя, достаток, сімейне щастя, здоров’я. Вона може стати чудовим подарунком Вашим друзям, близьким. Яйце в традиційному образі світу – це символ народження і безкінечності життя, родючості, сонця. Воно – джерело життя і образ створення світу і Вселеної.

Слайд 4

запитання до проекту Які є види сувенірних писанок? Які матеріали можна використати для створення виробів? Які види оздоблень можна використати при виготовлені писанки? Які існують джерела для інформації?

Слайд 5

Завдання до проекту. Зробити загальний огляд виробів - писанки. Визначити основні критерії виробів. Історичний огляд технології виконання виробу. Зробити порівняльний огляд виробів. Знайти спільні риси. Знайти відмінності. Проаналізувати, порівняти та зробити висновки. Виконати роботу та внести інформацію в портфоліо.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Мотанки – нитки, тасьма, стрічки, мереживо

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

“Восківка”

Слайд 17

Мозаїчне (бісерне) ткання

Слайд 18

Бісерні писанки з підставками

Слайд 19

Пасхальні яйця Фаберже

Слайд 20

Символіка кольору - колір небесних світил, приносить достаток; - уособлює воду, здоров’я, силу; - весна, видужання після хвороби, відродження – символ здоров’я; - колір любові, сили, влади, радості життя; - плодюча земля; - пошана духів, подяка за охорону від злих духів (сил). Сполука 4-5 кольорів – побажання родинного щастя, миру.

Слайд 21

Вимоги до виробів даного призначення 1. Експлуатаційні: - виготовлення функціональної писанки; - зручної в експлуатації; - створення варіанту писанки, який би використовувався за призначенням. 2.Технологічні: - використання відповідних та міцних матеріалів; - застосування стандартних технологій та обладнання; - використання доступної та легкої методики виконання виробу.

Слайд 22

3. Естетичні: - створення оригінального, особливого на вигляд виробу; - виготовлення красивої, привабливої писанки; - створення писанки з гармонійним кольоровим рішенням; - виготовлення акуратного виробу. 4.Економічні: - виготовлення виробу, який коштуватиме не більше, ніж справжній дизайнерський варіант; - використання мінімум затрат праці та часу; - виготовлення виробу з можливістю отримання прибутку.

Слайд 23

Опис моделі - назва та призначення виробу; - габаритні розміри (куряче, качине, гусяче); - технологія виготовлення; - оздоблення (підставка, підвісна стрічка, китичка…).

Слайд 24

Слайд 25

Висновок: Вимоги до конструкції Модель №1 Модель №2 Модель №3 Призначення виробу Естетичний та оригінальний вигляд (Оригінальність конструкції) Зручність у використанні. Практичність Простота конструкції та виготовлення. Використання не дорогих матеріалів. Економічність Вимогам дизайну (пропорційності форми) форма

Слайд 26

Використана література. http://ek-you.org.ua/nomer/n2/st01.html http://trudove.org.ua/post/suchasn-pisanki-ta-paskhaln-kompozits   http://masterica.maxiwebsite.ru/archives/3115#more-3115 http://stranamasterov.ru/node/171881?tid=451%2C328 http://www.livemaster.ru/topic/61117-mk-po-dekupazhu-pashalnye-yajtsa-moskva Та інші Інтернет ресурси

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Трудове навчання