X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вишивка шовковими стрічками

Завантажити презентацію

Вишивка шовковими стрічками

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Творчий проект Вишивка стрічками Вишивка шовковими стрічками

Слайд 2

Призначення проектованого виробу Картина призначається для прикрашання інтер'єру. Основна вимога до неї – гармонійність поєднання з іншими його елементами.

Слайд 3

Вимоги до конструкції виробу До виготовленої картини ставляться такі вимоги: легкість у виготовленні, оригінальність, естетичність. Картина повинна бути красивою і виготовленою з екологічно чистих, не дорогих матеріалів.

Слайд 4

Вимоги до матеріалів Тканина Для основи вишивки стрічками можна використовувати найрізноманітніші тканини: бавовняні, будь-які лляні, шовкові, шерстяні. Головне, щоб тканина була досить міцною, щоб стібки надійно трималися та еластичною, щоб крізь неї вільно проходила стрічка. Важливим критерієм при виборі тканини є її гармонійне поєднання із колористикою композиції.

Слайд 5

Вимоги до матеріалів Види стрічок: Традиційно для вишивання використовують шовкові та атласні стрічки шириною від 2 до 13 мм. Вони гладенькі і мають блиск. Вуалева стрічка може бути гладенькою чи зі вставкою з атласу по центру. З неї вручну роблять троянди, які нашиваються на виріб, або ж в окремих випадках її використовують як основу. Мережані стрічки, прикрашені намистинками, чи призібрані застосовують як для вишивання, так і для декорування виробів. Стрічки і тасьму з органзи використовують для створення ефекту легкості і прозорості.

Слайд 6

Вимоги до матеріалів Нитки Вам знадобиться набір ниток для вишивання, або швейні бавовняні нитки № 40,50, щоб пришити стрічки до тканини, зібрати їх і сформувати стебло та суцвіття. Саме головне - використовувати нитки в тон тканини.

Слайд 7

Вимоги до інструментів Голки і шпильки Для вишивки стрічками потрібні голки з великими вушками (настільки великими, щоб стрічка в ньому не скручувалась). Голки мають бути гострими, щоб вільно проколювати тканину, не утворюючи затяжок. Для стрічок 7,9,12 мм завширшки беруть голку № 18-22, а для 3 мм стрічки -№24. Щоб притримувати стрічку використовують шпильки.

Слайд 8

Вимоги до інструментів П’яльця Вишивання стрічками, як і більшість інших видів вишивки, здійснюється на п’яльцях тому, що тканина під час роботи повинна бути натягнутою.

Слайд 9

Зразки-аналоги Модель 1 Модель 2 Модель 3

Слайд 10

Аналіз моделей-аналогів № Критерії оцінювання Зразок 1 Зразок 2 Зразок 3 1 Естетичність + + + 2 Технологічність (складність) + + - 3 Економічність + + + 4 Практичність + + + 5 Власні вподобання - + -

Слайд 11

Розрахунок собівартості Матеріал Ціна одиниці Витрати матеріалу Вартість витрат Тканина  1м – 75 грн.  30 х 33 см 24грн. 75коп. Нитки (муліне) 1 моток – 3грн.75 коп.  2 мотки  7 грн.50 коп. Стрічки 1 метр – 0.25 коп.  5 м – рожевої 2 м - зеленої  1 грн. 25 коп. 0.50 коп. Голка   1 штука 1 грн. Рамка    1 штука  6 грн. Всього:     41 грн.

Слайд 12

Екологічне обґрунтування проекту Не забруднює навколишнє середовище при виробництві і експлуатації Даний виріб безпечний для здоров’я, матеріали не виділяють шкідливі летючі речовини Шовкові стрічки легко чистяться щіточкою

Слайд 13

Міні-маркетингові дослідження Вартість: аналогічні вироби не часто зустрічаються на ринку і ціна на них досить висока. Моя робота коштує лише 41 грн. Практичність: даний виріб можна використати для прикрашання інтер'єру та як подарунок на свята. Надійність: виріб надійний в експлуатації, за умови правильного догляду за ним, має довгий термін зберігання естетичного вигляду. Безпечність: виріб виготовлено з екологічно чистих матеріалів.

Слайд 14

Технологічна картка Відрізаємо тканину розміром 30 х 33 см. На папері малюємо ескіз.

Слайд 15

Технологічна картка Викладаємо лекало по центру тканини і фіксуємо його шпильками. Переводимо малюнок на тканину. Закріплюємо тканину в п’яльцях. Вишиваємо нитками муліне зеленого кольору стебло квітки.

Слайд 16

Технологічна картка Пелюстки вишиваємо стрічкою рожевого кольору шириною 2 мм прямим стібком. Середину квітки вишиваємо швом «французький вузлик» з ниток муліне жовтого кольору.

Слайд 17

Технологічна картка Листочки вишиваємо з стрічки зеленого кольору центральним стрічковим стібком. Вставляємо вишивку в рамку.

Слайд 18

Бажаю успіху!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання