X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вишивання хрестиком

Завантажити презентацію

Вишивання хрестиком

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вишивка хрестом

Слайд 2

План Вишивка хрестиком - вид вишивання; Трохи з історії; Інструменти і матеріали для вишивки хрестом; Види вишивки хрестом; Порядок виконання роботи.

Слайд 3

Вишивка хрестом - один з найдавніших видів рукоділля, яким захоплено безліч жінок і чоловіків по всьому світу. І це не дивно, адже все що треба для вишивання - це терпіння, терпіння і ще раз терпіння. Але прагнення створювати прекрасні творіння своїми руками, було, є і буде.

Слайд 4

Той, хто захоплений вишивкою, знає, чому він так любить це заняття - вся справа в процесі творення, коли на твоїх очах відбувається народження краси, і в почутті задоволення і радості, що приходить із закінченням складної роботи. Адже вишивка - це той вид рукоділля, що створюється на багато років, роблячи теплим і затишним ваш будинок, радуючи вас і залучаючи інтерес оточуючих.

Слайд 5

Вишивка хрестиком - вид вишивання; це спосіб вишивання малюнка на канві за допомогою голки і кольорових ниток муліне, використовується техніка в повний хрест або напівхрест.

Слайд 6

Трохи з історії Вишивка - мистецтво, історія якого сягає корінням в епоху первісної культури, коли люди використовували стібки кам'яними голками при шиття одягів з шкур тварин. Спочатку матеріалами для вишивки були шкіра тварин, жили, волокна конопель або вовни, волосся.

Слайд 7

Так як вишивання хрестом проводиться за допомогою голки , що служить як би гострим продовженням або закінченням нитки : вовняний , паперовій або шовкової ,то і голка, поки вона не стала металевою і не дійшла до сучасного її удосконаленого стану , виготовлялися з самих різнорідних матеріалів: з дерева , кістки , а в глибоку давнину і у дикунів на це йшли деревні голки , риб'ячі кістки , щетина та інше. Вишивають нитками , папером , шерстю , шовком , золотом , сріблом , з використанням бус , бісеру , стеклярусу , іноді справжнього перлів , самоцвітових каменів , блискіток , а також і монет.

Слайд 8

Слайд 9

Інструменти і матеріали для вишивки хрестом Нитки для вишивання (муліне і т.д.) П'яльці Голка для вишивки Канва Малюнки Олівці Ножиці Сантиметр Лупа.

Слайд 10

Види вишивки хрестом

Слайд 11

Простий хрест починають вишивати зліва знизу по діагоналі направо вгору, а закінчують праворуч знизу по діагоналі наліво вгору. Всі верхні стібки повинні лежати в одному напрямку.

Слайд 12

Напівхрест - перший стібок шиття звичайного хрестика.

Слайд 13

Подовжений хрест - техніка вишивання цього хрестика аналогічна простому хрестику, тільки хрестик заповнює не одну клітку канви, а дві або три клітини, розташовані вертикально. Подовжений хрест із рядком - подовжений по висоті хрест з невеликим горизонтальним стібком в центрі. Слов'янський хрест - перехрещуються з нахилом подовжені хрестики. Прямий хрест - складається з вертикальної і горизонтальної ліній.Подвійний хрест - чергування простих хрестиків і між ними маленьких прямих.

Слайд 14

Слайд 15

Порядок виконання роботи: Приступайте до роботи дотримуючись правил техніки безпеки. Канву необхідно випрасувати. Розрахуйте за схемою місце початку роботи або переведіть необхідний малюнок. Закріпіть канву в пяльцах. Вставте в голку для вишивкинитки (муліне) потрібного кольору. Вишивайте за схемою. Виконуйте роботу акуратно!

Слайд 16

Слайд 17

Бажаю успіхів у роботі!

Слайд 18

Виконала учениця 10-А класу Загоруй Вікторія

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання