X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Технологія вирощування рослин (квітів) та догляд за ними

Завантажити презентацію

Технологія вирощування рослин (квітів) та догляд за ними

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Бородянська спеціалізована школа - загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів №1 КВІТНИК Підготувала старший вчитель трудового навчання Трохименко Ніна Миколаївна

Слайд 2

Кілька слів про інвентар .

Слайд 3

Плануємо клумбу Якщо дозволяють умови, то напрямок клумби обирають з півночі на південь: від півночі сіють насіння високих рослин, а на півдні – рослини меншої висоти.

Слайд 4

Плануємо кількість рослин для посіву й обираємо форму квітника. клумбу можна зробити різної конфігурації: круглу, овальну, прямокутну, трикутну і довільної – у вигляді метелика чи машинки.

Слайд 5

Круглий і трикутний квітник бажано розташувати на невеликому підвищені, щоб усі квіти були рівномірно освітлені. Квітник виглядатиме ошатніше, якщо його обгородити парканчиком. .

Слайд 6

Високі рослини висаджують на задній план квітника. У центрі – нижчі квіти, а біля краю клумби – зовсім низенькі.

Слайд 7

У круглій і трикутній клумбі, зазвичай, у центр висаджують високі квіти і навколо сегментами чи по колу невисокі рослини.

Слайд 8

Підготовка ґрунту Окресліть межі клумби. Скопайте землю й виберіть бур’яни. Не кидайте їх поруч з клумбою – одразу складайте у відро. Висівати насіння бажано почати з центру, поступово просуваючись до країв.

Слайд 9

На вирівняній поверхні проведіть борозни глибиною від 0,5 до 1 см на відстані 30 см один від одного. У борозни висійте насіння. Потім засипте перегній 0,5-1 см – залежно від величини насіння.

Слайд 10

Можна сіяти не рядками, а групами: для цього на підготовленому ґрунті довільно висійте насіння і засипте перегноєм. Якщо ґрунт на цей час вологий, поливати насіння не треба. Якщо ж садили у сухий ґрунт, акуратно полийте грядку з лійки із дрібним ситечком.

Слайд 11

Догляд за клумбою Залежно від погоди ніжні паростки однорічних квітів з’являться упродовж тижня-двох. Догляд за клумбою буде полягати у своєчасному прополюванні, поливі й розрихлюванні.

Слайд 12

РЕФЛЕКСІЯ Для догляду за клумбою нам потрібні такі інструменти… Якої конфігурації може бути клумба? Якої форми клумби розміщують на підвищенні? Чи потрібно враховувати висоту квітів при плануванні клумби?

Слайд 13

Сьогодні я довідався (довідалась)… Було цікаво… Було важко… Я виконував (виконувала) завдання… Я зрозумів (зрозуміла), що… Тепер я можу… Я відчув (відчула), що… Я отримав (отримала)… Я навчився (навчилася)… У мене вийшло … Я зміг (змогла)… я спрбую… Мене здивувало… Урок дав мені для життя… Мені захотілося…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання