X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Майстер-клас «Цумами канзаші – японська квітка з шовкових стрічок»

Завантажити презентацію

Майстер-клас «Цумами канзаші – японська квітка з шовкових стрічок»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Цумами канзаші – японська квітка з шовкових стрічок.

Слайд 2

Історія і символіка цумами канзаши Мистецтво цумами канзаши своїми коренями сходить до 17 століття, до другої половини періоду Едо, коли японки почали створювати складні зачіски, щедро прикрашені всілякими шпильками і гребенями. У перекладі з японського " канзаши" – шпилька. Саме шпилька для волосся дала назву новому оригінальному виду декоративно-прикладного мистецтва, яке живе і є здоровим до цього дня, придбаваючи все більше прихильників по всьому світу. Традиційні канзаши створюють з деревини самшиту, сакуры, павловнії, магнолії; золота, срібла, черепахового панцира, нефриту, коралів, агата. В давнину найдорожчі екземпляри виготовляли з кістки журавля.

Слайд 3

Історія і символіка цумами канзаши Канзаши були дуже важливим аксесуаром костюма японки. Японський жіночий традиційний костюм не допускає наручних прикрас і намист, тому прикраси зачісок були головною красою і полем для самовираження - а так само демонстрації смаку і товщини гаманця власниці. На гравюрах можна бачити - якщо придивитися - як японки запросто навішували на своє волосся до двадцяти дорогих канзаши.

Слайд 4

Близько 400 років тому у японок з'явилася мода на складні зачіски, що вимагали використання різних шпильок, гребенів, спеціальних паличок. Зрозуміло, жодна жінка не захоче обмежуватися простим дерев'яним або кістяним гребенем, а побажає по змозі його прикрасити. І тому з примітивного утилітарного предмета гребінь у волоссі японок перетворився на фантастичний аксесуар, одночасно розкішний і вишуканий.

Слайд 5

ІНСТРУМЕНТИ ТА МАТЕРІАЛИ Атласна стрічка шириною 2.5-5 см двох кольорів. Для першого разу рекомендую узяти 5-ти см стрічку і спробувати зробити квітку одношарову. Запальничка. Клей гель-момент. Ножиці. Тонкий пінцет Прикраса для серединки квітки.

Слайд 6

Останнім часом елементи канзаши використовуються також для прикраси шпильок.

Слайд 7

ПРИКРАСИ НА ЗАЧІСКУ

Слайд 8

ЗВОРОТНЯ СТОРОНА КАНЗАШІ

Слайд 9

Техніка виготовлення цумами канзаши 1. Берем квадрат з тканиНИ : 2.СклаДАЄМО по діагоналі: 3.Потім щЕ раз: 4. і щЕ раз: 5. Зрізаємо кут. 6. Кінчики обпалюємо запальничкою 7.обрізуємо кінчик знизу і так само обпалюємо.

Слайд 10

Зробивши необхідну кількість пелюсток, збираємо їх на нитку і стягуємо в кільце:

Слайд 11

Виготовляємо основу для квітки, яку наклеюємо знизу на квітку

Слайд 12

Замаскуйте серединку пайеткой або чашкою для намистини, або намистиною - і квітка готова.

Слайд 13

ПРИКРАСИ СВОЇМИ РУКАМИ

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання