X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Магніт

Завантажити презентацію

Магніт

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виготовлення магніту-вісімки до 8 Березня 3 клас (4 клас)

Слайд 2

Проспівав дзвінок — Починається урок. З ласки, Маминої казки, З щирого старання, Гомінких пісень... Добрий день вам, діти, Добрий день!

Слайд 3

Найрідніша, наймиліша, Всіх вона нас пестить, тішить, Завжди скрізь буває з нами. Відгадайте: хто це?

Слайд 4

Найдорожче в світі слово Так звучить у рідній мові: Мати, матінка, матуся. Мама, мамочка, мамуся! — Називаю тебе я, рідна ненечко моя! Напередодні 8 Березня ми розповідаємо про матусю. Про найголовнішу людину у нашому житті.

Слайд 5

Хто матір забуває, а коло мами добре жити. Мати одною рукою б'є, та зорями вкрити. На сонці добре сидіти, того Бог карає. У дитини заболить пальчик, а другою пестить. Рада б мати для дітей небо прихилити а у матері — серце.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Роботу розпочинай лише з дозволу вчителя. Користуйся прийомами роботи, як показав учитель. У процесі роботи не відволікайся сторонніми справами. Будь обережним з ножицями. Під час роботи з клеєм, користуйся пензликом. Під час роботи тримай своє робоче місце у належному порядку. Не змітай сміття з парти рукою, для цього є волога серветка.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Не забудь прибрати своє робоче місце!

Слайд 24

источник шаблона: Ранько Елена Алексеевна учитель начальных классов МАОУ лицей №21 г. Иваново Сайт: http://pedsovet.su/ Вчитель: Круппа Наталія Георгіївна ЗОШ №24 Хмельницький «Виготовлення листівки до Дня матері 1 клас»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання