X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Захист від електромагнітних випромінювань

Завантажити презентацію

Захист від електромагнітних випромінювань

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Захист від електромагнітних випромінювань

Слайд 2

Джерелами електромагнітних полів є атмосферна електрика, радіовипромінювання Сонця і галактик, електричні і магнітні поля Землі, штучні джерела.

Слайд 3

Штучними джерелами є індуктори, електрогенератори, лампові телевізори, монітори комп’ютерів, радіотелефони, радарні установки, трансформатори, антени, фланцеві зєднання хвильових трактів, відкриті кінці провідникових хвиль.

Слайд 4

Засоби захисту Застосовують також заземлені екрани у вигляді камер або шаф, у яких розміщують відповідну апаратуру, кожухи, ширми, захисні козирки, що встановлюються на шляху випромінювання. встановлення екранів. Екранують джерело випромінювання або робоче місце. Екрани бувають відбиваючі і поглинаючі. Відбиваючі екрани виготовляють із металів - добрих провідників теплоти (мідь, латунь, алюміній, сталь).

Слайд 5

з радіопоглинаючих матеріалів виконують у вигляді тонких гумових килимків, гнучких та жорстких листів волокнистої деревини, яка просочена відповідним розчином, феромагнітних пластин. Для індивідуального захисту від радіочастот застосовують спецодяг з металізованої тканини та шоломи. Очі захищають окулярами з металізованим склом або дротяною сіточкою. Металізована тканина складається з бавовняних чи капронових ниток, спіральне обвитих металевим дрото.Таким чином, ця тканина, мов металева сітка ,послаблює випромінювання.

Слайд 6

Засоби індивідуального захисту використовують : при ремонтних та налагоджувальних роботах у аварійних ситуаціях, під час короткочасного контролю та при зміні інтенсивності опромінення.

Слайд 7

До інженерно-технічних засобів захисту також належать: — конструктивна можливість працювати на зниженій потужності В процесі налагоджування, регулювання та профілактики; робота на еквівалент налагоджування; дистанційне керування.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика