X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
аплікація метелик

Завантажити презентацію

аплікація метелик

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Аплікація “Метелики”

Слайд 2

Я готуюся до праці і наводжу лад у папці.

Слайд 3

Інструменти і матеріали зберігай у папці. Не тримай на робочому столі зайвих предметів. За столом сиди рівно, не сутулься. Наші руки працьовиті, спритні і талановиті. Лад, порядок вони знають, звично речі розкладають: все для правої – праворуч, все для лівої – ліворуч.

Слайд 4

Слайд 5

Назви інструменти і матеріали, які ти знаєш. Якими інструментами ти вмієш користуватися?

Слайд 6

Слайд 7

Створюючи вироби, ми часто користуємося клеєм. Потрібно знати правила роботи із цим матеріалом. Під кожну деталь, на яку потрібно нанести клей, обов’язково підмощуй сухий аркуш використаного паперу (макулатури), щоб не забруднити стіл. Поклавши деталь на картонну основу, притри її, накривши іншим аркушем макулатури. Зайву кількість клею витирай ганчіркою. Під час роботи щіточку для клею поклади на підставку. Пласкі вироби висушуй, поклавши зверху чистий аркуш макулатури й вантаж. Після закінчення роботи ретельно вимий щіточку і руки. Як правильно працювати з клеєм?

Слайд 8

Слайд 9

Загадка Що то є за гість? Ніжок має шість. І чотири крильця має, по квітках літає. Ні бджола, ні джмелик, зветься він ... .

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання