X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЗНО-2019_інф. робота_для учнів шкіл

Завантажити презентацію

ЗНО-2019_інф. робота_для учнів шкіл

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зовнішнє Незалежне Оцінювання 2019 року

Слайд 2

Нормативні документи, які регламентують проведення ЗНО у 2019 році НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ № 931 від 22.08.2018 р. “Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти” НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ № 1036 від 28.09.2018 р. “Про підготовку до проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти” НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 1096 від 11.10.2018 р. “Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань прийому на навчання до закладів вищої освіти” НАКАЗ УКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРУ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ № 154 від 12.10.2018 р. “Порядок проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році”

Слайд 3

Особливості ЗНО 2019 року Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, проводитиметься з 20 травня до 13 червня 2019 р. Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова. У 2018 році будуть приймати сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької, іспанської мов. Оцінки з англійської, французької, німецької, іспанської мов приймаються лише з сертифікатів ЗНО 2018, 2019 років.

Слайд 4

Календар проведення ЗНО – 2019

Слайд 5

Вибір предметів для проходження ДПА Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести НЕ більш як із 4 навчальних предметів

Слайд 6

Реєстрація на ЗНО – 2019

Слайд 7

З 05 лютого 2019 року необхідно відкрити сторінку “Реєстрація-2018”, розміщену на сайті Українського ЦОЯО (www.testportal.gov.ua)

Слайд 8

Попрацювавши із програмою, сформувати та роздрукувати реєстраційну картку. Додати: - копію паспортного документа; - дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку. - Висновок, наданий органами або закладами охорони здоров'я, про необхідність створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО (для осіб з особливими освітніми потребами). - Копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації, для особи, яка подає документи, оформлені іноземною мовою.

Слайд 9

Подає адміністрації навчального закладу, у якому він навчається, комплект реєстраційних документів (реєстраційну картку, копію паспортного документа) Відповідальна особа НЗ має надіслати на адресу ВРЦОЯО список осіб, які мають проходити ДПА та комплекти їхніх реєстраційних документів Випускник школи поточного року Випускник минулих років Самостійно надсилає на адресу Вінницького РЦОЯО реєстраційні документи рекомендованим листом

Слайд 10

Особа, яка зареєстрована для проходження ЗНО, отримає Сертифікат ЗНО PIN-код Сертифіката номер Сертифіката Для кожного абітурієнта на веб-сайті Українського ЦОЯО (www.testportal.gov.ua) створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.

Слайд 11

1. Можливість перевірити дані реєстрації. 2. Можливість здійснити перереєстрацію (у разі потреби). 3. Отримання запрошень-перепусток (до 30.04.2019). 4. Отримання результатів ДПА (ЗНО). 5. Отримання результатів після апеляції Для чого створюється інформаційна сторінка ???

Слайд 12

Для здійснення перереєстрації учасник ЗНО має: зазначити необхідні зміни в реєстраційній картці, розміщеній на інформаційній сторінці, що створена на сайті УЦОЯО; Унесення змін до реєстраційних даних (перереєстрація – до 25.03.2019 р.) повторно роздрукувати реєстраційну картку та оформити згідно з вимогами; передати відповідальному за ЗНО в навчальному закладі комплект документів: оформлену реєстраційну картку, копію паспорта (документа, що посвідчує особу) та раніше надісланий Сертифікат ЗНО-2019, що анулюється.

Слайд 13

Розміщення запрошень-перепусток (до 30.04.2019)

Слайд 14

У день проходження ЗНО НЕ ЗАПІЗНЮВАТИСЯ ! Кожен учасник на вході до пункту ЗНО повинен пред’явити такі документи: Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (оригінал). Паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті (оригінал). Запрошення-перепустку для участі в ЗНО (до 30 квітня 2019 року будуть розміщені на інформаційних сторінках). ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКА № _________ для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (Прізвище, ім’я, по батькові абітурієнта) Для складання тесту з (назва предмета тестування) запрошуємо Вас прибути (дата тестування) не пізніше 10 год. 50 хв. до пункту тестування, що розташований за адресою: (адреса місця розташування пункту тестування) (повна назва пункту тестування) Для складання тесту з (назва предмета тестування) запрошуємо Вас прибути (дата тестування) не пізніше 10 год. 50 хв. до пункту тестування, що розташований за адресою: (адреса місця розташування пункту тестування) (повна назва пункту тестування) Для складання тесту з (назва предмета тестування) запрошуємо Вас прибути (дата тестування) не пізніше 10 год. 50 хв. до пункту тестування, що розташований за адресою: (адреса місця розташування пункту тестування) (повна назва пункту тестування) Для складання тесту з (назва предмета тестування) запрошуємо Вас прибути (дата тестування) не пізніше 10 год. 50 хв. до пункту тестування, що розташований за адресою: (адреса місця розташування пункту тестування) (повна назва пункту тестування) Для складання тесту з (назва предмета тестування) запрошуємо Вас прибути (дата тестування) не пізніше 10 год. 50 хв. до пункту тестування, що розташований за адресою: (адреса місця розташування пункту тестування) (повна назва пункту тестування)

Слайд 15

Учасник ЗНО повинен залишити речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші електронні прилади), у спеціально відведеному місці. Учаснику ЗНО необхідно взяти із собою за робоче місце документи та дві-три ручки з чорнилом чорного кольору, а також за бажанням маленьку прозору пляшечку з питною водою. В аудиторії тестування

Слайд 16

В аудиторії тестування Переконайтеся, що прізвище, ім’я, по батькові, указані в індивідуальній паперовій наліпці, наклеєній на робочому столі, є ідентичними з Вашими особистими даними. Номер Вашого робочого місця, сертифікаційної роботи та наліпки зі штрих-кодом на бланку повинні бути однаковими. Будьте уважними, позначаючи номер сертифікаційної роботи.

Слайд 17

Протягом часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи, учасник зобов'язаний: не мати при собі засобів зв'язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації; не мати при собі друкованих та рукописних матеріалів, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою; не заважати іншим учасникам ЗНО виконувати сертифікаційну роботу. Порушники позбавляються права продовжувати роботу над тестом, а їх результати тестування анулюються.

Слайд 18

Для сертифікаційних робот з різних предметів поріг “склав/не склав” буде різний. Усі учасники ЗНО, результати яких не будуть нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100 – 200 балів. Для визначення результатів ЗНО-2019 з кожного предмета буде встановлено поріг “склав/не склав”, тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений учасник. Розміщення результатів ЗНО на інформаційних сторінках учасників та відомостей ДПА в електронному варіанті на сторінках ЗНЗ: до 14.06.2019 з математики, української мови і літератури, фізики; до 20.06.2019 з іноземних мов, біології; до 25.06.2019 з історії України, географії, хімії.

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

У додатковій сесії ЗНО беруть участь особи, які: не змогли пройти ЗНО під час основної сесії у зв’язку з участю в міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), що підтверджується відповідними документами; не змогли взяти участі в основній сесії ЗНО через причини, які не залежали від дій та волі особи, що проходить ЗНО та на які вона не може вплинути; брали участь в основній сесії ЗНО, але стосовно них допущено порушення процедури проведення ЗНО, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій ВРЦОЯО брали участь в основній сесії ЗНО, але не змогли виконати сертифікаційну роботу у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я. Для участі в додатковій сесії потрібно особисто подати протягом п’яти робочих днів (ураховуючи день проведення ЗНО з певного предмета) заяву до регламентної комісії ВРЦОЯО. До заяви потрібно додати документ, що підтверджує причини, які унеможливили проходження ЗНО в зазначені терміни. Додаткова сесія (26.06-12.07.2019) До 18.07.2019 оголошення результатів ЗНО осіб, які складали тести під час додаткової сесії.

Слайд 22

Для успішної підготовки до ЗНО-2019 Використовуйте: Програми зовнішнього незалежного оцінювання. Характеристики сертифікаційних робіт з предметів ЗНО 2019 року. Критерії оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю з української мови, іноземних мов, математики. Вивчайте та повторюйте навчальний матеріал відповідно до програмових вимог ЗНО з того чи іншого предмета. Цікавтесь матеріалами щодо ЗНО, які розміщуються на сайті ВРЦОЯО (www.vintest.org.ua). Візьміть участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Слайд 23

Пробне ЗНО дає можливість: ознайомитися з правилами проведення ЗНО; підготуватися психологічно до проходження ЗНО; ознайомитися з форматами сертифікаційних робіт; орієнтуватися в різних формах завдань; розрахувати час на виконання частин сертифікаційної роботи; потренуватися в заповненні бланків відповідей; отримати результат за виконання завдань пробного ЗНО. Реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО проводитиметься через мережу Інтернет на сайті Вінницького РЦОЯО. Особа, що бажає зареєструватися на пробне ЗНО, самостійно вносить свої реєстраційні данні у відповідну електронну форму. Участь у пробному ЗНО є платною. Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату!!! Вартість – 132 грн. Пробне ЗНО буде проводитися у кожному районному центрі, місті обласного підпорядкування. Участь у пробному ЗНО дає доступ до безкоштовного тренувального ON-LINE тестування з будь-якої кількості предметів.

Слайд 24

Пробне ЗНО – 2019

Слайд 25

У день проходження пробного ЗНО До 25.02.2019 запрошення-перепустку буде розміщено в електронному варіанті на інформаційній сторінці “особистий кабінет” на сайті ВРЦОЯО. У зазначений у запрошенні-перепустці день та час потрібно з’явитися на пункт проведення пробного ЗНО. У пункті проведення пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи: запрошення-перепустку; паспорт (свідоцтво про народження). У разі неучасті особи в пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати комплект тестових матеріалів (сертифікаційну роботу, бланки відповідей, інформаційний бюлетень), звернувшись у триденний термін за адресою пункту проведення пробного ЗНО, указаною в запрошенні-перепустці.

Слайд 26

Слайд 27

Документи, що визначають зміст тесту з предметів ЗНО Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти (Затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392). Програми для загальноосвітніх навчальних закладів (5-11 класи). Програми зовнішнього незалежного оцінювання. Програми ЗНО та характеристики сертифікаційної роботи з усіх предметів, критерії оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю з української мови і літератури, іноземних мов, математики розміщено на веб-сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Вінницького РЦОЯО. Результат виконання завдань сертифікаційної роботи (тестового зошита) буде зараховуватися як результат державної підсумкової атестації з різних предметів по різному. www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) www.vintest.org.ua – сайт Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (ВРЦОЯО)

Слайд 28

Тривалість та кількість завдань з предметів ЗНО у 2019 році № Предмет Тривалість тестування (хв) Кількість завдань Максимальна к-ть балів Бланки відповідей 1 Українська мова і література 180 58 104 А, Б 2 Математика 180 33 62 А, Б 3 Історія України 150 60 94 А 4 Фізика 180 38 60 А 5 Географія 150 56 94 А 6 Хімія 150 52 80 А 7 Біологія 120 48 80 А 8 Англійська мова 150 59 72 А, Б 9 Німецька мова 10 Французька мова 11 Іспанська мова

Слайд 29

Сертифікаційна робота з української мови і літератури Кожен учасник отримає бланки відповідей А та Б: бланк А – для зазначення відповідей на завдання Частини 1 і Частини 2 зошита; бланк Б – для виконання завдання з розгорнутою відповіддю. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 104 (переводять у шкалу 100-200-балів).

Слайд 30

ДПА з української мови у формі ЗНО Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання з української мови, – 68 (переведені у 12-бальну шкалу).

Слайд 31

Оцінювання сертифікаційної роботи з математики №№ 1-28, 31, 32 №№29, 30, 33 100-200 балів 12 балів (ДПА) Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши завдання 1-28, 31, 32, – 52 бали (будуть переведені у 12-бальну шкалу)

Слайд 32

Оцінювання сертифікаційної роботи з історії України №№1-30 №№31-60 100-200 балів 12 балів (ДПА) Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши завдання 1-30 – 47 балів (будуть переведені у 12-бальну шкалу)

Слайд 33

Оцінювання сертифікаційної роботи з англійської мови №№ 1-32, 39-43, 49-53, 59 №№ 33-38, 44-48, 54-58 100-200 балів 12 балів ДПА (стандартний/академічний рівень) Бланк А – 58 балів (виконання кожного завдання оцінюють у 0 або 1 бал). Бланк Б – 14 балів (власне висловлення). Усього – 72 бали. 12 балів ДПА (профільний рівень) Усі завдання зошита – оцінка ЗНО 100–200 балів (стандартний, академічний, профільний рівні)

Слайд 34

12 балів (ДПА) Біологія (48 завдань – 80 балів) Результат виконання усіх завдань буде зараховуватися як державна підсумкова атестація 100-200 балів Географія (56 завдань – 94 бали) Результат виконання усіх завдань буде зараховуватися як державна підсумкова атестація Фізика (38 завдань – 60 балів) Результат виконання усіх завдань буде зараховуватися як державна підсумкова атестація Хімія (52 завдання - 80 балів) Результат виконання усіх завдань буде зараховуватися як державна підсумкова атестація 100-200 балів 100-200 балів 100-200 балів 12 балів (ДПА) 12 балів (ДПА) 12 балів (ДПА) Оцінювання сертифікаційної роботи з біології, географії, фізики, хімії

Слайд 35

www.testportal.gov.ua - сайт Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) www.vintest.org.ua – сайт Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (ВРЦОЯО) (0432) 65 65 35 – телефон інформаційної підтримки ВРЦОЯО (0432) 65 65 37 – телефон з питань реєстрації на ЗНО-2019 Email – vintest@vn.testportal.gov.ua Адреса: Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти, 21009 м. Вінниця, вул. Київська, 46

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне