X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Здоровим бути модно"

Завантажити презентацію

"Здоровим бути модно"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Здоровим бути модно

Слайд 2

Здоров'я – найдорожчий скарб Такими словами відкриємо цю презентацію. Власне, це є 100% правда… Про це можна написати цілу книгу, а можна сказати все однією фразою: «ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО»

Слайд 3

Загальновідомо, що стан здоров'я лише на 10 % залежить від системи охорони здоров'я. Решта 90% припадає: на екологію, спадковість та найбільше – на умови способу життя. Справедливо зазначив видатний вчений Амосов :”У більшості хвороб винна не природа, не суспільство, а сама людина. Найчастіше вона хворіє через лінощі й жадобу. Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля. ” Тому ми усвідомлюємо нову формулу життя:” Турбота про здоров'я – обов'язок кожного. ”

Слайд 4

Здоровому все здорово! В здоровому тілі – Здоровий дух! Веселий сміх – здоров'я Найбільше щастя в житті – здоров'я!

Слайд 5

Ми щасливі від того, що залучаючи нашу молодь до здорового способу життя, можемо вплинути на їхній життєвий вибір. Протягом року в нашій школі працює психологічний театр “Крок”, де діти граючи різні соціальні ролі, вчаться аналізувати ситуації та вміло виходити з них. Учні приймають активну участь у місячнику пропаганди здорового способу життя та в тижні профілактики наркоманії та СНІДу. Протягом року класні керівники готують виховні години щодо поліпшення здорового способу життя. Дітям демонструються документальні фільми. Також наші учні власноруч виготовляють інформаційні буклети, стінгазети,макети, які направлені на розширення знань про згубний вплив алкоголю, тютюнопаління та наркотиків.

Слайд 6

Дай шанс здоров'ю !

Слайд 7

Психологічний театр “Крок”

Слайд 8

Слайд 9

Відпочинок для здоров'я

Слайд 10

Слайд 11

Будь здоровим та привабливим

Слайд 12

Рух заради здоров'я

Слайд 13

Слайд 14

Веселі старти

Слайд 15

Слайд 16

Ні дня без спорту

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Спортивне дозвілля

Слайд 20

Слайд 21

Мій улюблений ігровий майданчик

Слайд 22

До перемоги – шкільною родиною

Слайд 23

Здоров’я – це ранок зі свіжим повітрям, Це сонце, що гріє ласкаво й привітно. Здоров’я – смак свіжих ягід дозрілих, Це спорт, що дає нам наснагу і силу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне