X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Явища природи

Завантажити презентацію

Явища природи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Явища – це зміни, що постійно відбуваються у природі.

Слайд 3

Електричні явища

Слайд 4

Магнітні явища Магніти – це тіла, що притягують інші.

Слайд 5

Теплові явища Тепловими – називають ті явища, які супроводжуються зміною температури тіл і речовин, що нагріваються або охолоджуються. Наведіть приклади теплових явищ. Яке значення має тепло для життя?

Слайд 6

Звукові явища Звук – це поширення коливань у цьому середовищі (повітрі або воді). Яке значення мають звукові явища для життя на Землі?

Слайд 7

Світлові явища Світло – це вид випромінювання, яке сприймає око людини. Назвіть джерела природного світла та штучного?

Слайд 8

Механічні явища Механічний рух – це зміна положення будь-якого фізичного тіла відносно інших тіл із плином часу. Наведіть приклади ме6ханічного руху.

Слайд 9

Назвіть одиниці вимірювання часу, відстані, швидкості. Швидкість руху можна визначити за формулою: Швидкість – відстань : час

Слайд 10

Задача: Найповільнішою твариною вважають краба, поміченого вченими в Червоному морі. Йому потрібно було 29 років, щоб подолати відстань до Середземного моря через Суецький канал. При цьому він рухався із швидкістю 5600 м на рік. Скільки метрів подолав краб? Дано: Час – Швидкість – Шлях - ?

Слайд 11

Про які явища природи йдеться у вірші «Все навколо живе в русі», - Шепотів метелик мусі. Он-де в'ється мошкара, Жук наткнувсь на ліхтаря. Відштовхніть всі охи-ахи, Гляньте: бігають мурахи. Черв'ячок повзе повільно, Всі у русі – вільні-вільні!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне