X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Все, що я знаю про Париж"

Завантажити презентацію

"Все, що я знаю про Париж"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Все, що я знаю про Париж Виконала учениця 10-Б класу Криванчик Софія

Слайд 2

Основні відомості Дата заснування всерединіIIIстоліттядо н. е Площа  105,40 км² Щільність населення   2 233 818 осіб Телефонний код міста +33 1 Адреса веб-сайту ru.parisinfo.com

Слайд 3

Слайд 4

Освіта і наука Найвідоміший Паризький Університет — Сорбонна. Інститут Франції, що складається з 5 академій, головною і найпрестижнішою з яких вважається Французька академія, що стала частиною Інституту в 1803 році. Іншими престижними навчальними закладами є коледж де Фран, вища нормальна школа, католицький інститут, гірнича школа, Національна вища школа красних мистецтв та Національний інститут управління.

Слайд 5

Парки й сади міста Місто славиться своїми парками й садами, що окрім рекреаційної функції мають неабияке історичне й культурне значіння. Два найстарші сади в самому центрі Парижа — це сад Тюїльрі і Люксембурзький сад. Сад Тюїльрі створено в XVI столітті, на правому березі річки Сена поблизу Лувра, це був палацовий сад, що існує й досі. Люксембурзький сад, на лівому березі річки, в минулому належав приватному замку, і був побудований для Марії Медичі в 1625 році. 

Слайд 6

Екскурсійна програма

Слайд 7

Ейфелева вежа - архітектурна пам'ятка Парижа, розміщена на Марсовому полі, символ сучасної Франції. Вежу названо на честь її конструктора Густава Ейфеля. Сам Ейфель називав її 300-метровою вежею.

Слайд 8

Тріумфальна арка — монументальне оформлення проїзду або урочиста споруда на честь військових перемог і знаменних подій, споруда на честь видатної особи чи події — брама з одним або трьома арочними отворами, прикрашена скульптурами і написами.

Слайд 9

Єлисейські Поля — одна з головних магіст- ралей Парижа. Назва по- ходить від Елізіума в гре- цькій міфології. ширина 71 метр довжина 1915 метрів. Ця вулиця відома на весь світ своїм буржуазним сти- лем і величезною кількістю шикарних магазинів. У кі- нотеатрах, розташованих на Єлисейських Полях часто проходять прем'єри кінофільмів за участю бага- тьох кінозірок.

Слайд 10

Лувр — один з найбільших музеїв світу, розташований на правому березі Сени в першому окрузі Парижа. Музей Лувр демонструє 35 000 експонатів, від най- давніших часів до 19 століття на площі понад 60 000 м².

Слайд 11

Державна паризька опера  — державна установа в Парижі, що займається розвитком  оперного, балетного та класичного музичного мистецтва. Паризька опера існує протягом більш ніж чотирьох століть на сценах різних театрів. 1669 року отримала офіційний ста- тус і назву — «Королівська академія музики» «Опера» в кінці XVII століття в Парижі була офіційним придворним театром.

Слайд 12

Слайд 13

Франція посідає перше місце в Європі і третє місце в світі за кількістю відвідувань туристів! Софія Криванчик:

Слайд 14

Moulin Rouge Мулен Руж — знамените класичне кабаре в Парижі, побудоване в 1889 року. Мулен Руж — одна з визначних пам'яток французької столиці. Розташоване в18 муніципальному окрузі, на бульварі Кліші, в кварталі червоних ліхтарів поблизу площі Пігаль. В " Мулен Руж " збиралися не тільки представники середнього класу, але й аристократи, люди мистецтва (Пікассо, Оскар Уайльд) і навіть члени королівських сімей, наприклад, принц Уельський. 

Слайд 15

Сад Тюїльрі Багатель Парк Андре Сітроена Парк Ла-Вилетт

Слайд 16

Амелі – одне з найпо- пулярніших фільмів Франції

Слайд 17

Не дивлячись на те, що Париж є чи не найвідвідуванішим туристами містом світу, існує безліч фактів про це місто, які залишаються маловідомими…

Слайд 18

ФіліпМеєр: «Париж – це місто, яким треба ходити або в крайньому разі їздити велосипедом» Париж – місто, яке водночас і відоме, і невідоме нашим співвітчизникам. Здебільшого столиця Франції залишається чи точкою на європейській мапі, чи, як для української масової свідомості, місцем розгортання подій романів Віктора Ґюго,АлександраДюма, Еміля Золя тощо, чи краєм, оспіваним Сержем Гінзбургом, ШарлемАзнавуромчи ЕдітПіаф.

Слайд 19

The end Париж незвичайний, і багатогранний…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне