X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Волонтери приймаючого міста

Завантажити презентацію

Волонтери приймаючого міста

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Волонтери приймаючого міста Механізм залучення та алгоритм відбору волонтерів

Слайд 2

Волонтери приймаючого міста Чемпіонат Європи з футболу 2012 року – це визначна спортивна подія для України та нашого міста. Але подія такого масштабу не може відбутися без допомоги волонтерів – людей, які знайшли час та сили бути відданими важливій для всієї країни справі! Волонтери допомагають іншим та розвивають себе як особистості, бо кожен з них отримує:

Слайд 3

Волонтери приймаючого міста - новий досвід; - нові знання, вміння та навички; - нових друзів та знайомих; - позитивні емоції; - вдосконалення своїх навичок з іноземної мови; - можливість спробувати себе у незвичних ситуаціях.

Слайд 4

Критерії відбору волонтерів: Вік не менше 18 років (на 1.03.2012р.) Знання англійської мови, принаймні на базовому рівні, або знання інших іноземних мов. Свідоме бажання стати волонтером, допомогти у представленні нашого міста на гідному рівні. Бажаний досвід роботи волонтером.

Слайд 5

Для того, щоб стати волонтером, необхідно: заповнити анкету кандидата у волонтери: безпосередньо в Харківському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» (ХМЦСССДМ «Довіра»), що розташований за адресою: просп. Гагаріна, 43-Б (ст. метро «Метробудівників», «Спортивна», на 2-му поверсі будинку дитячого садка № 337, вхід з двору), тел.: 771-54-57, 736-09-71; на сайті Харківської міської ради : http://www.city.kharkov.ua/ru/document/anketa-kandidata-u-volonteri-priymayuchogo-mista-harkiv-uyefa-yevro-2012tm-43303.html та відправити заповнену анкету на електронну адресу: volonter_evro@mail.ru (протягом вересня);

Слайд 6

Для того, щоб стати волонтером, необхідно: Пройти он-лайн тест з англійської мови компании «ETS Global» за адресою: http://eurotest2012.com/?lang=ukr (код та індетифікатор кожного волонтера для проходження тесту необхідно отримати в ХМЦСССДМ «Довіра». При собі мати студентський квиток або паспорт), термін – вересень -15 жовтня 2011р.

Слайд 7

Для того, щоб стати волонтером, необхідно: пройти співбесіду (з собою мати друкований результат он-лайн тесту з англійської мови). Співбесіда проводиться з 15 жовтня по 15 листопада 2011 року (за окремим графіком, який буде розміщено на сайті ХМЦСССДМ «Довіра» www.dovirakh.ucoz.org) українською/російською та англійською (або іншою іноземною, вказаною волонтером як базовою) мовами.

Слайд 8

Для того, щоб стати волонтером, необхідно: пройти курс навчання протягом січня-березня 2012 року. Загальний обсяг часу, відведеного на підготовку волонтерів, – 50 годин. Заняття проводитимуться по вихідним дням.

Слайд 9

Напрямки роботи волонтерів: фан-зона (інформаційна підтримка, IT-технології – технічна підтримка, переклад, обслуговування сектора людей з особливими потребами, преси, VIP); фан-посольство (інформаційна підтримка); транспорт (інформаційна підтримка на прилеглій території аеропорту, автовокзалу, залізниці); акредитація учасників заходів (робота з документацією, видача перепусток, бейджів, реєстрація тощо); медицина (пішохідні медичні патрулі у фан-зоні, мовна підтримка медиків, надання долікарняної медичної допомоги).

Слайд 10

Волонтери приймаючого міста Для координації роботи та відпочинку волонтерів буде створений Центр волонтерів, де кожен зможе поїсти, перевдягтися та отримати необхідну для роботи інформацію, а також, за потребою, скористатися доступом до мережі Інтернет. Час роботи волонтерів: червень 2012 року, 5-6 годин на день. Крім того, у приймаючого міста є потреба у волонтерах до і після Чемпіонату.

Слайд 11

Волонтери приймаючого міста На час роботи волонтерів передбачено страхування їх здоров’я та життя. Кожен волонтер буде забезпечений формою (2 футболки, бейсболка, куртка, сумка-планшет) та засобами комунікації. Для волонтерів передбачено харчування (1 раз на день) та забезпечення добовою нормою питної води.

Слайд 12

Стань волонтером і приєднуйся до нашої молодої та дружної команди!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне