X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
АСОЦІАЦІЯ «РИНКИ МІСТА КИЄВА»

Завантажити презентацію

АСОЦІАЦІЯ «РИНКИ МІСТА КИЄВА»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

АСОЦІАЦІЯ «РИНКИ МІСТА КИЄВА» ЗВІТ ЗА 2012 РІК

Слайд 2

Асоціація «Ринки міста Києва» створена 1 липня 2011 року, як неприбуткове, договірне та добровільне об’єднання юридичних та фізичних осіб-підприємців. Засновниками Асоціації стали 7 найпотужніших та найбільших ринків міста Києва. Необхідність створення Асоціації пояснюється тим, що на сьогодні в Києві немає жодної організації, яка б сприяла формуванню правових, демократичних засад та умов для становлення і розвитку ринкових відносин, підвищення рівня надання послуг кінцевому споживачу. запрацювавши на повну потужність тільки з квітня 2012 року, коли були отримані всі необхідні документи з антимонопольного комітету України.

Слайд 3

Основною метою діяльності Асоціації є організаційно-правовий захист господарських інтересів учасників Асоціації та координація їх діяльності, без втручання в їх виробничу й комерційну діяльність, сприяння поглибленню взаємодії та співпраці учасників Асоціації з територіальними громадами та органами місцевого самоврядування.

Слайд 4

Головними завданнями Асоціації є: співробітництво з органами влади з питань нормативно-правового врегулювання загальних засад функціонування ринкових відносин; координація підприємницької діяльності, фінансово-економічний і юридичний моніторинг діяльності оптових і роздрібних ринків; Асоціація сприяє реалізації ділових інтересів своїх членів, координує їх діяльність, спрямовану на досягнення соціальних, благодійних, культурних, освітніх, наукових і управлінських цілей, а також на досягнення інших суспільних благ; Асоціація бере участь у розробці цільових програм, присвячених розвитку ринків; Асоціація сприяє створенню умов для виходу учасників Асоціації на закордонні ринки;

Слайд 5

Пропагує переваги ринків. Забезпечує ефективну співпрацю та взаємодію зацікавлених сторін, спрямоване на розвиток оптових і роздрібних ринків в місті Києві, а в перспективі і всієї України; Асоціація представляє інтереси членів Асоціації перед третіми фізичними та юридичними особами, включаючи державні, адміністративні, судові, правоохоронні, податкові органи і установи. Професійні юристи, бухгалтери та адвокати, що мають великий досвід роботи, гарантовано забезпечують захист прав членів Асоціації від необґрунтованих претензій; Асоціація організовує заходи і створює умови для неформальних зустрічей, неофіційних дискусій, робочих контактів та інших форм спілкування, між членами Асоціації та діячами науки, культури, керівниками міністерств і відомств, бізнесменами; Асоціація сприяє і допомагає фермерським господарствам у реалізації їх продукції на ринках міста Києва.

Слайд 6

Асоціація «Ринки міста Києва» в 2012 році працювала згідно з річним планом та в рамках статутних завдань.

Слайд 7

На протязі року Асоціація «Ринки міста Києва» організовувала та брала участь у низці заходів: ярмарках, виставках, семінарах, тренінгах, благодійних акціях.

Слайд 8

Учасник 12-ї Національної спеціалізованої виставки-ярмарку галузей сільського господарства «Україна Аграрна – 2012», яка проходила в ВДНГ з 14 березня по 17 березня 2012; Учасник Ярмарку-фестивалю до дня Незалежності на Одеському ринку, серпень 2012 року; Учасник виставки-ярмарку «Щедра осінь», яка проходила в ВДНГ з 20 вересня по 23 вересня 2012 року; В рамках співпраці з Асоціацією Фермерів та приватних землевласників України, Учасник спеціалізованої виставки-ярмарку «Сад. Город. Врожай - 2012», яка проходила в ВДНГ з 11 жовтня по 13 жовтня 2012 року, Асоціація «Ринки міста Києва» отримала Диплом.

Слайд 9

Учасник зборів - дегустації та презентації хлібопекарських компаній України 13 грудня 2012 року, в рамках співпраці з Всеукраїнською асоціацією пекарів. «Віддаєш власну частинку тепла – отримуєш весь світ в подарунок» 28 грудня 2012 року до Новорічних та Різдвяних свят Асоціація "Ринки міста Києва", за підтримки Київської міської державної адміністрації та Київської Митрополії вручила подарунки багатодітним сім'ям священнослужителів.

Слайд 10

План роботи Асоціації на 2013 рік в стадії розробки і затвердження. Бажаємо всім наснаги та успіхів в Новому 2013 році. З повагою, Директор Асоціації «Ринки міста Києва» Ірина Золотар

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне