X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вища освіта Румуніі

Завантажити презентацію

Вища освіта Румуніі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Площа 237,5 тис. км2 Населення 22356 тис. осіб (2005). Столиця — м. Бухарест

Слайд 3

Національний прапор Герб

Слайд 4

Перший в Румунії вищий учбовий заклад - Академія Святого Савви - було створено в 1694 році. У 1864 році був відкритий Бухарестський Університет. На сьогоднішній день в столиці навчаються близько 100 тисяч студентів в 21 вищому учбовому закладі. Університети Румунії (іноді - не всі їх факультети або коледжі), як правило, пропонують всі три рівні. Коледжі (відмітимо, що ясно вираженої грані між коледжем і університетом немає: це назви не різних рівнів освіти, а різних типів організації учбового закладу) - як правило, перші два.

Слайд 5

Національна бібліотека Різноманітні учбові заклади Румунії в масі своєю надають три рівні освіти: undergraduate (перші чотири роки освіти, ступені бакалавра, що завершуються отриманням) - зразковий аналог перших трьох курсів російської "вищої" освіти), graduate (ще два роки навчання, після яких привласнюється ступінь магістра). Але це не те ж, що аспірантура в Росії, а скоріше - якийсь аналог магістрату, що існує в деяких вузах) і postgraduate (зразковий аналог нашої аспірантури, яка, впочем, закінчується привласненням - після трьох років навчання - не кандидатського, а докторського звання).

Слайд 6

Центральна площа Брашова Варто відзначити, що в огранізації процесу навчання в університетах і коледжах Румунії застосовуються: - гнучкі методи контролю і управління освітнім процесом (використання тестування і рейтингів, коректування індивідуальних програм за наслідками контролю, перехід до автоматизованих систем управління, забезпечення профорієнтації в процесі навчання); - організація і проведення майстер-класів шляхом запрошення педагогів світового рівня; - оперативність в організації нових відділень, затребуваних в сучасному американському суспільстві; - система кредитів, грантів і заохочень.

Слайд 7

Замок Переш Майже двадцять років, відколи студенти організували в Бухаресті протести проти постреволюційної влади на початку 90-тих, яку звинувачували в неокомунізмі, вища освіта не була центральною темою політичних дебатів та не потрапляла на перші шпальти румунських центральних газет. Детонатором стала заява міністра освіти Екатерини Андронеску, згідно з якою дипломи надані, після пройдення безліцензійних освітніх курсів найбільшого румунського приватного Університету імені Спіру Харета, та інших кількох приватних навчальних закладів, є недійсними. Вони можуть бути визнані, лише якщо упродовж п'яти років випускник відповідного вищого навчального закладу складе відбірний іспит, а потім дипломний іспит в одному з ВНЗ, що має акредитацію Міністерства освіти.

Слайд 8

Бухарестський університет, найбільший з чотирьох університетів Румунії. Заснований в 1864 як державний вищий учбовий заклад на базі злиття декілька коллежей. Був реорганізований в 1948 відповідно до закону про реформу народного утворення країни. Організація і структура університету визначаються вирішенням Ради Міністрів Румунії про статут вищих учбових закладів від 1953.

Слайд 9

Проблеми румунських університетів здаються численними та серйознішими, щонайменше на погляд тих, котрі здійснили дослідження “Румунська вища освіта.” Їхнім наміром було зробити, перш за все, ретельний аналіз, а потім на його основі, втрутитись добре складеними та корисними громадськими політиками.

Слайд 10

Виконала Ярмош Наталія

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне