X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Урок ритміки

Завантажити презентацію

Урок ритміки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок ритміки в 1 класі (розробка уроку)

Слайд 2

Тема. Вивчення танцювальних позицій рук та ніг. Урок 9. Вивчення позицій рук Мета уроку: навчити учнів вірно відчувати музичний темп ; розвивати відчуття ритму; виховувати в дітей любов до танцювального мистецтва; корегувати зорове сприйняття слабкозорих учнів за допомогою кольорових кульок.

Слайд 3

Структура уроку: Організація учнів Вітання. Виконання поклону. Розминка. Вправи біля станка. Вихід на середину танцкласу. Вивчення нових елементів. Підведення підсумків уроку.

Слайд 4

Хід уроку: Активізація уваги учнів. Вітання. Поклон .

Слайд 5

Розминка біля станка 1. Підготовка до початку руху preparation. 2. Напівприсідання Demi – plies а) по І-позиції ніг; б) по ІІІ- позиції ніг. 3. Глибоке присідання Grand - plies а) по І-позиції ніг; б) по ІІІ- позиції ніг. 4. Реліве а) по VІ позиції ніг; б) по VІ позиції ніг, на правій нозі, ліва на купе; в) по VІ позиції ніг, на лівій нозі, права на купе. * Застосування позиції ніг на зразок народного танцю.

Слайд 6

Перехід на середину танцювального залу. Крокування по колу на високих пів пальцях. Крокування по колу на п’ятках.

Слайд 7

Вивчення нових елементів

Слайд 8

Підведення підсумків уроку.

Слайд 9

Підсумовуючи результати роботи на уроці найстаранніші дітки отримують “особливі відзнаки” Однією з таких може бути:

Слайд 10

Рекомендації до уроку: Вся хореографічна робота з дітьми будується так , аби діти залишались дітьми з їх природною відвертістю та безпосередністю. Особливість дитячого світосприйняття націлює педагога на побудову та розкриття танцювальних сюжетів в ігровій формі. Діти мусять вірити вам. І якщо ви зможете зберегти їх віру ви зможете створити справжній хореографічний колектив . Мистецтво – це вміння бачити в буденному небуденне, тобто головні риси епохи і часу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне