X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розроблення документованої процедури «проведення робіт за технічним регламентом «безпеки машин»

Завантажити презентацію

Розроблення документованої процедури «проведення робіт за технічним регламентом «безпеки машин»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

РОЗРОБЛЕННЯ ДОКУМЕНТОВАНОЇ ПРОЦЕДУРИ «ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ ЗА ТЕХНІЧНИМ РЕГЛАМЕНТОМ «БЕЗПЕКИ МАШИН» Виконав: Бронфілов І.О. Науковий керівник: к. фіз-мат.н Цициліано О. Д..

Слайд 2

МЕТА РОБОТИ: Розроблення документованої процедури: «Проведення робіт за Технічним регламентом «Безпеки машин» ОБ'ЄКТ ДОСЛІДЖЕННЯ: технічний регламент «Безпеки машин» ПРЕДМЕТ ДОСЛІДЖЕННЯ: вивчення оцінки відповідності за Технічним регламентом «Безпеки машин»

Слайд 3

Технічий регламент «Безпеки машин» Постанова КМУ 1585 «Про затвердження Технічного регламенту модулів оцінки відповідності та вимог щодо маркування національним знаком відповідності, які застосовуються в технічних регламентах» Закон про загальну безпечність. Закон про захист прав споживачів Технічне регулювання в Україні та Європі Використані матеріали

Слайд 4

Застосовані методи Аналізу Порівняння Узагальнення

Слайд 5

Актуальність теми дана тема є актуальною в даний час і розглядається для оцінки відповідності Безпеки машин на машинобудівних підприємствах України.

Слайд 6

ОГЛЯД ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА Зацікавленість суспільства в ефективному і якісному законодавстві Стабільність і передбачуваність законодавства - краще регулювання Резолюція по Новому підходу Презумпція відповідності Оцінка відповідності й уповноваженні органи Уповноважені органи

Слайд 7

ОЦІНКА ВІДПОВІДНОСТІ Оцінка відповідності - процес, що демонструє відповідність продукту, процесу, сервісних послуг, системи, людини або органу заданим вимогам; інакше кажучи, це стосується релевантних процедур, щодемонструють відповідність продукту умовам відповідного законодавчого документа.

Слайд 8

ОГЛЯД УКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА Постанова КМУ №1585. Модулі оцінки відповідності Закон про загальну безпечність Закон про захист прав споживачів Право споживача на безпеку продукції (товарів, наслідки робіт)

Слайд 9

МАРКУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ Маркування продукції національним знаком відповідності здійснює виробник або за його дорученням уповноважений представник - резидент України, який визначений виробником на підставі договору з ним для вчинення певних дій від його імені під час проведення оцінки відповідності продукції (далі- уповноважений представник), після позитивних результатів виробничого контролю до введення продукції в обіг, якщо інше не передбачено відповідним технічним регламентом.

Слайд 10

Цей Технічний регламент встановлює вимоги до машин щодо захисту життя або здоров’я людини, захисту тварин або рослин, а також майна та охорони навколишнього природного середовища, процедуру оцінки відповідності машин та вимоги до їх обігу на ринку України та/або введення в експлуатацію. ТЕХНІЧНИЙ РЕГЛАМЕНТ БЕЗПЕКИ МАШИН

Слайд 11

ДОКУМЕНТОВАНА ПРОЦЕДУРА. «ПОРЯДОК ОЦІНКИ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОДУКЦІЇ ЗА ТЕХНІЧНИМ РЕГЛАМЕНТОМ «БЕЗПЕКИ МАШИНИ» Процедура розроблена з метою забезпечення відповідності Європейськім вимогам.

Слайд 12

Слайд 13

ЗМІСТ ПРОЦЕДУРИ Галузь використання Нормативно-правові документи Терміни та визначення понять Процедура оцінки відповідності машини, крім незавершеної машини Процедура оцінки відповідності незавершеної машини Вимоги до складання декларації про відповідність машинивимогам технічного регламенту безпеки машин Вимоги до складання декларації про вбудовування незавершеної машини Перелік типів машин, до яких застосовується процедура оцінки відповідності машини вимогам технічного регламенту безпеки машин, що передбачена у технічному регламенті Вимоги до технічної документації на машину Вимоги до технічної документації на незавершену машину Порядок здійснення внутрішнього контролю виробництва машин Порядок проведення перевірки типу Порядок проведення процедури цілковитого забезпечення якості

Слайд 14

ВИСНОВКИ Проведено аналіз Українського і Європейського законодавства у сфері оцінки відповідності «Підтверження Відповідності» та встановлено високий ступінь гармонізації Українського законодавства до Європейського. Розроблено процедуру оцінки відповідності продукції за технічним регламентом «Безпеки Машини» яка є придатною для застосування в органах оцінки відповідності «Сертифікації» що прошли акредитацію НААУ. Розроблено рекомендації щодо маркування продукції знаками відповідності придатних для застосування виробниками та постачальниками.

Слайд 15

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне