X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Ранній шлюб. “За” та “проти”"

Завантажити презентацію

"Ранній шлюб. “За” та “проти”"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ранній шлюб. “За” та “проти”

Слайд 2

Ще 60-65 років тому в Індії більше 50 % дівчат, які не досягли 14 років вже були одружені, що призводило до численних особистих трагедій , адже в Індії і донині заборонені розлучення . Але в глухих селах дівчаток таємно видають заміж у 10-11 років. Такий шлюб вважається незаконним. Правда варто зауважити , що в Індії після весілля дівчинки залишаються жити вдома зі своєю родиною до настання статевої зрілості і лише тільки після цього віддаються у власність чоловіка. Трохи з історії

Слайд 3

Недоліки раннього шлюбу: Спільне проживання з батьками Найчастіше у молодих людей, що вирішили одружитися, ще немає власного житла. Як наслідок цього, практично неминучий контроль старшого покоління над молодшим.

Слайд 4

“Ще не нагулятися“ Досить часто молоді люди, розписавшись, раптом помічають, що ще не нагулялися. І тоді замість того, щоб проводити час разом, молоді люди, кожен у своїй компанії, надолужують те, що не встигли. У підсумку в молодій сім'ї починаються перші проблеми.

Слайд 5

Побут Молоді люди, що щойно вступили в шлюб, часто смутно уявляють, що чекає їх після медового місяця.Дуже велику роль у розпаді ранніх шлюбів грає і фінансова несамостійність молодого подружжя.

Слайд 6

Дитина Звичайно, народження дитини в сім'ї - одна з найщасливіших подій у житті подружжя. Але найчастіше молоді люди виявляються не готовими до тієї відповідальності, яка з'являються у них після появи малюка.

Слайд 7

Хибна мотивація Як правило, ранні шлюби грунтуються не на любові, а на взаємній прив'язаності, а точніше - на статевому потязі партнерів. Як тільки воно насититься і перші почуття пройдуть, залишиться тільки розчарування і невдоволення один одним.

Слайд 8

Слайд 9

Переваги: Здоров’я молодят Молодому організму легше переносити всі стреси і боротися з труднощами, в тому числі і сімейними.

Слайд 10

Здатність йти на компроміс У молодому віці характер і звички ще не сформувалися, вони більш гнучкі.

Слайд 11

Заміжжя допомагає подорослішати Подружнє життя допомагає подорослішати психологічно і стати більш самостійним, тому що з'являється відповідальність не тільки за себе, але і за дружину і дітей.

Слайд 12

Оптимальний вік для народження дітей Якщо вірити статистиці, то діти, народжені в ранніх шлюбах, зазвичай міцні і здорові. До того ж, багато труднощів, пов'язані з вихованням дитини, в юності переносяться набагато легше, ніж у більш старшому віці. Додаткова перевага раннього народження дітей у тому, що у молодих батьків зазвичай міцніші і дружні відносини з власними дітьми, що пов’язано з невеликою різницею у віці.

Слайд 13

Переваги сімейних для роботодавця Деякі роботодавці вважають, що якщо чоловік одружений, то він відповідальніше ставитиметься до поставлених завдань.

Слайд 14

Слайд 15

Власне опитування Ми провели власне опитування і з 16 ранніх шлюбів 9 успішних. За загальною статистикою в 90% випадках ранні шлюби закінчуються розлученням. За статистикою кожний третій шлюб у світі невдалий.

Слайд 16

Цікаво знати Угорщина , Англія , Польща , Німеччина , Японія , Австралія , Єгипет і Алжир дозволяють дівчатам виходити заміж з 16 років , а у Франції це дозволено з 15 .

Слайд 17

Канаді , в провінції Квебек мінімальним шлюбним віком для дівчат вважається 12 років. Також і в Парагваї , Чилі , і навіть у такій європейській країні , як Іспанія .

Слайд 18

Висновок: І нехай їм ще немає 18, або тільки виповнилося ... Адже їх Господь береже, якщо це справжнє кохання, він не дозволить їх розлучити. Нехай подарує їм неземне щастя, поменше хмар над головою, більше розуміння, взаємоповаги і терпіння. Адже не дарма ж наші дідусі і бабусі бажають на весіллях онукам: «Любіть один одного, цінуй один одного, поважайте один одного. І дай Бог вам терпіння! ». І вони мають рацію. Любити один одного мало. Потрібно не забувати про все інше.

Слайд 19

Дякуємо за увагу!!! Підготували: Миколаєнко Катерина Орлова Марія

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне