X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Профорієнтатор року

Завантажити презентацію

Профорієнтатор року

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КОНКУРСНА РОБОТА : “ПРОФОРІЄНТАТОР РОКУ” Підготувала викладач Канищева І.В.

Слайд 2

Організаційному комітету обласного конкурсу «Профорієнтатор року» від Канищевої Інни Василівни викладача української мови та літератури Нікопольського професійного ліцею   ЗАЯВКА на участь у конкурсі   Прошу прийняти матеріали для участі у обласному конкурсі ‹‹Профорієнтатор року›› серед педпрацівників професійно-технічних навчальних закладів області. З умовами Конкурсу ознайомлена. Надаю оргкомітету право під час підготовки до друку доопрацьовувати, редагувати (перекладати), скорочувати, доповнювати надані матеріали, змінювати їхні назви (заголовки та підзаголовки). Публікацію прошу здійснити на благодійних засадах.   Підпис Канищева Інна Василівна Дата 03 березня 2014 року

Слайд 3

  АНКЕТА учасника обласного конкурсу ‹‹Профорієнтатор року›› серед педпрацівників професійно-технічних навчальних закладів області   1. Прізвище, ім’я та по батькові Канищева Інна Василівна. 2. Дата народження 13 лютого 1972 року. 3. Телефон (моб.) 0982822025. e-mail inna_kani4eva@mail.ru. 4. Загальний педагогічний стаж 19 років 5 місяців. Кваліфікаційна категорія « Спеціаліст І категорії ». 5. Місце роботи (повна назва закладу) Нікопольський професійний ліцей. 6. Тема методичної проблеми, над якою працюєте «Використання прийомів особистісно – зорієнтованого навчання на уроках української мови та літератури». 7. Педагогічне кредо «Учитель не той, хто вчить, а той, у кого вчаться». 8. Тема методичної розробки «Проектна профорієнтаційна діяльність». 9. Номінація «Проектна профорієнтаційна діяльність». 10. Інформація, яку б Ви хотіли повідомити про себе додатково: працюю викладачем не перший рік - це моя улюблена справа. Ще дуже полюбляю кімнатні квіти.   П.І.Б. Канищева Інна Василівна   _____(підпис) Дата 03 березня 2014 року      

Слайд 4

А хто ж ти???

Слайд 5

Епіграф: Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті. Конфуцій

Слайд 6

Правильно вибрати професію – це означає знайти таку професію, яка б відповідала зацікавленням, нахилам, здібностям і фізичним даним людини.

Слайд 7

Правильний вибір професії — це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.

Слайд 8

Професійна орієнтація- це система організації та проведення навчально-виховної роботи, спрямованої на засвоєння учнями необхідних знань про соціально-економічні й психофізіологічні умови правильного вибору професії, формування в них уміння аналізувати вимоги різних професій до психологічної структури особистості, а також свої професійно значущі якості, шляхи й засоби їх розвитку.

Слайд 9

Компоненти профорієнтаційної роботи: -ПРОФЕСІЙНА ІНФОРМАЦІЯ; -ПРОФЕСІЙНА ДІАГНОСТИКА; -ПРОФЕСІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ; -ПРОФЕСІЙНИЙ ВІДБІР; -ПРОФЕСІЙНА АДАПТАЦІЯ.

Слайд 10

Слайд 11

щ

Слайд 12

Професій безліч є  цікавих,    Але свою вгадати як ?   

Слайд 13

Обираючи професію, треба пам’ятати, що здійснити відповідальний крок вибору треба свідомо, враховуючи свої нахили та здібності, особистості та громадські інтереси. Погляд на професію як постійну, на все життя справу - хибний, бо не враховує, що людина має різносторонні здібності, які дають можливість накопичувати спеціальні знання та навички у різних сферах діяльності, кращим інженером буде той, хто пройшов школу майстерності робітника.

Слайд 14

.   Розподіл професій на погані й хороші,  цікаві, легкі й важкі - помилковий. Значення професії у житті людини залежить не від характеру роботи, а як до неї ставиться сама людина.

Слайд 15

Професію не слід обирати за компанію. Такий вибір тільки випадково буває вдалим.   Інколи за зовнішньою привабливістю професії приховані її труднощі. Світ професій значно ширший, їх понад 40 000. Вибираючи професію, слід враховувати характер особи, стан її здоров’я. 

Слайд 16

НІКОПОЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ВИПУСКНИКІВ 2014-2015 Н.Р. НА БАЗІ 9 КЛАСІВ ЗА ТАКИМИ ПРОФЕСІЯМИ: КУХАР, ОФІЦІАНТ. ЕЛЕКТРОГАЗОВАРНИК, СЛЮСАР З РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ. ШВАЧКА, ВИШИВАЛЬНИК. МАЛЯР, ШТУКАТУР, ПЛИТОЧНИК – ЛИЦЮВАЛЬНИК. КОНТОРСЬКИЙ (ОФІСНИЙ) СЛУЖБОВЕЦЬ (БУХГАЛТЕРІЯ), ЛАБОРАНТ ХІМІКО – БАКТЕРІАЛЬНОГО АНАЛІЗУ.

Слайд 17

Історична довідка про навчальний заклад На підставі наказу Міністерства освіти і науки України № 141 від 19.03.2003 строку, наказу Управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації № 250 від 28.03.2003 року «Про вдосконалення мережі професійно-технічних учбових закладів області ПТУ №42 м. Нікополя реорганізовано в Нікопольський професійний ліцей з 01.07.2003 року і є правоприємником ПТУ №42 та ПТУ №57. В 2007 році ПТУ №83 було реорганізовано в Капулівську філію НПЛ. В ліцеї навчаються понад 1000 учнів. Педагогічний колектив приділяє велику увагу дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування (навчається понад 50 дітей-сиріт); дітям-інвалідам, дітям-чорнобильцям.

Слайд 18

Умови вступу Навчально-виробничий процес Навчально-виробничий процес у ліцеї - це система організаційних, педагогічних, методичних і технічних заходів, спрямованих на реалізацію змісту і завдань загальної середньої та ступеневої професійно-технічної освіти відповідно до державних стандартів. 2. Учні, які мають базову загальну, як правило, одночасно з набуттям професій одержують повну загальну середню освіту в ліцеї або іншому загальноосвітньому навчальному закладі. 3. В ліцеї здійснюється ступеневе професійно-технічне навчання учнів, слухачів. Кожний ступінь навчання визначається теоретичною та практичною завершеністю і підтвержується присвоєнням випускникам робітничої кваліфікації згідно з набутими професійними знаннями, навичками і супроводжується видачею учням, слухачам документа про професіно-технічну освіту встановленого зразка. 4. Визначення навчальних досягнень учнів, слухачів ліцею здійснюється за діючими критеріями 12-бальної шкали оцінювання навчальних досягнень учнів, слухачів у загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та заносяться до журналів теоретичного та виробничого навчання. 5.Соціальний захист учнів: учні забезпечуються гарячим харчуванням; учні пільгових категорій забезпечуються проїзними квитками; усі учні ліцею забезпечені якісним медичним обслуговуванням; учні Капулівської філії забезпечуються гуртожитком; час навчання зараховується в трудовий стаж; в ліцеї ведеться підготовка слухачів з числа незайнятого населення; учні, які мають високий рівень досягнень, отримують персональну стипендію; за участь у спортивному та громадському житті ліцею учні отримують грошові премії.

Слайд 19

Електрогазозварник з’єднує (зварює) елементи металоконструкцій, трубопроводи, деталі машин і механізмів за допомогою зварювального апарату. Збирає заготовки (вузли) конструкцій, здійснює їхнє транспортування в межах робочого місця, налагоджує зварювальне устаткування, встановлює необхідний режим зварки, здійснює зоровий контроль швів. Запобігає виникненню напруги і деформацій у виробі. Основним знаряддям роботи електрозварника ручної зварки є електрод.

Слайд 20

У процесі роботи електрозварник виконує поступальні і коливальні переміщення електроду, регулює температуру, довжину дуги і процес утворення шва. Для зварювання тонкого металу, кольорових металів, їхніх сплавів і чавуну використовується газовий пальник, в якому відбувається змішування горючого газу з киснем і утворення полум'я. Газозварник, окрім зварювання, виконує роботи з нарізання деталей різної довжини і за різними контурами, здійснює наплавлення, паяння і підігрівання металу. Праця електрогазозварника в основному ручна, виконується індивідуально, при мінімальному діловому спілкуванні. Працює як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Для захисту від теплових і світлових випромінювань використовує спецодяг і маску (щиток), що має захисні кольорофільтри. Режим роботи в основному двозмінний, темп роботи вільний. Професія має 1-6 розрядів.

Слайд 21

Слюсар з ремонту автомобілів Автослюсар - спеціаліст, який готує машину в дорогу. В автомобільному транспорті професія слюсаря з ремонту автомобілів - це професія № 2 після водія, якість і результат роботи якого багато в чому залежить від справності автомобіля. Щоб автомашина запрацювала, її потрібно зібрати, налагодити, відрегулювати і випробувати, у процесіексплуатації - обслуговувати і ремонтувати. Все це - справа слюсаря з ремонту автомобілів. Чим складніша машина, тим вища класифікація слюсаря, і якими б не були досконалими інструменти, завжди буде потрібна людина з "розумними" руками. Тому потреба у спеціалістах з ремонту автомобілів буде постійною і, оволодівши цією професією, можна легко працевлаштуватися на різних автопідприємствах, фірмах автосервісу, автокомбінатах, автопарках "шляхових допомогах", навіть відкрити свою справу. Професія автослюсаря вважається престижною.

Слайд 22

У майбутньому професія збережеться, але в ній відбудуться суттєві зміни. Деякі операції зникнуть, ручна праця зведеться до мінімуму і процес в цілому буде автоматизований. Предмет праці автослюсаря: автомашина, її агрегати,системи,  механізми, окремі її прилади, а також частини приладів і деталей. Основні операції: розбирання ,ремонт, складання, регулювання, комплексне випробування відповідно до технічних умов експлуатації агрегатів та вузлів автомобілів різних марок. Знаряддя праці: різноманітні ручні інструменти - ключі і викрутки, молотки, пасатижі .вимірювальні пристрої, пневматичне обладнання, стенди, електричні механізми та пристрої тощо. Встановивши причини неполадок, слюсар розбирає і закріплює на своїх місцях, змащує частини, що труться, укладає лінії бортової комунікації. Робота закінчується оформленням необхідної здавальної документації. Праця автослюсарів вимагає значних фізичних зусиль і напруги. Вони працюють в бригаді або індивідуально.  

Слайд 23

Кухар, офіціант Щоб оволодіти професією кухаря і досягти в ній високої кваліфікації, стати добрим фахівцем, потрібнонетільки мати бажання, але й певні нахили та практичні навички в приготуванні їжі. Юнаки чи дівчата, які вирішили стати кухарями, повинні мати і певні здібності, що розвиватимуться в процесі навчання. Кожний, хто бажає оволодіти кухарським мистецтвом, повинен також трохи вміти малювати, ліпити, відчувати форму, лінію, колір. Це допоможе майбутньому кулінару під час оформлення різних страв та кулінарних виробів. Потрібно мати смакові відчуття і гарно розвинений нюх. Тільки визначившись зі своїми бажаннями та можливостями, отримавши підтвердження свого правильного професійного вибору можна вибирати шляхи оволодіння бажаним фахом.

Слайд 24

Кухар – це в першу чергу творець. Творець  прекрасного, смачного, привабливого. Кухар – це винахідник, який все життя перебуває в пошуку для того щоб творити. Щоб стати кухарем необхідно мати хороший смак, творчу натуру. Україна славиться своєю національною кухнею, яка створювалася протягом сторіч, вона багата на традиції, вирізняється розмаїттям страв. Народна кухня – це така ж культурна спадщина українського народу, як мова, література, мистецтво, це неоцінений здобуток, яким можна пишатися, який не слід забувати. Українська кухня складалася протягом віків і з давніх часів відзначалася різноманітністю страв, високими смаковими та поживними якостями. Наш народ любить і готує страви української національної кухні, чимало з яких зажили світової слави. Важка, але  одночасно цікава професія кухаря, вона приносить людині велике моральне задоволення. Послуги харчування одночасно є найважливішою складовою потребою будь – якої людини.

Слайд 25

Професія офіціант – одна з найдавніших. Сьогодні вона стала дуже поширеною, адже жоден ресторан, кафе чи бар не можуть обійтися без офіціанта. Ще задовго до того, як відвідувач прийде до ресторану, офіціант розпочинає підготовку до його зустрічі: отримує столовий посуд і готує його до обслуговування; сервірує столи. Посуд і сервірування виховують естетичний смак людини, писав Антон Семенович Макаренко. За його словами «Їжа повинна бути гарною до дрібниць і тісно пов’язана з красою сервірування». Офіціант увесь час на ногах, йому часто доводиться переносити важкі підноси із столовим посудом, стравами і напоями. Тому ця професія потребує від людини значної фізичної витривалості.

Слайд 26

Офіціант повинен володіти – педантичністю лікаря: комунікабельністю дипломата;практицизмом комерсанта;тонким розумінням душі психолога.Офіціант повинен легко і вільно вступати в контакт з різними людьми, за всіх обставин, бути ввічливим, тактовним, приємним у спілкуванні та вміти діяти без зайвого шуму і метушні. Він має прагнути до того, щоб гості почували себе легко , не вимушено , отримували задоволення не тільки від смачно приготованої страви чи напоїв, а й від високої техніки обслуговування та спілкування з персоналом підприємства. В ліцеї можна навчитися вільно складати меню , сервірувати столи, зустрічати і розміщувати гостей, приймати і оформлювати замовлення, отримувати і подавати страви, розраховуватися з відвідувачами, правильно збирати використаний посуд.

Слайд 27

      Зростають будинки і храми   За допомогою кранів крилатих.   І все це створено руками    Будівельників завзятих.

Слайд 28

Будівництво – одна з галузей матеріального виробництва, в якій зайняті робітники багатьох професій: монтажники, муляри, штукатури, плиточники, маляри тощо. Професія опоряджувальника досить почесна на будівництві. Висококваліфікований штукатур, наприклад, здатний, крім звичайної, виконувати кольорову декоративну штукатурку, архітектурні елементи оздоблення будівель і внутрішніх поверхонь, реставраційні роботи. Лицювальники облицьовують зовнішні і внутрішні поверхні штучними або природними плитками, виконуть мозаїчні, лінолеумні та інші роботи. У загальному обсязі будівництва опоряджувальні роботи займають значну частину, тому зниження їхньої вартості і трудомісткості має важливе значення для інтенсифікації будівництва і можливе лише за умов максимального застосування в роботі сучасних опоряджувальних машин і механізмів, нових матеріалів і форм організації праці.

Слайд 29

МАЛЯР Маляр - одна з найпоширеніших професій в будівництві. Завдання маляра - надати будівлі гарного, нарядного вигляду, нанести шар фарби, що врятує будівлю від руйнування. Маляр займається фарбуванням, обклеюванням, художньою обробкою, ремонтом зовнішніх і внутрішніх поверхонь будівлі. В процесі роботи очищає поверхню від пилу, грязі, іржі, підбирає фарбу потрібного кольору і якості, наносить її тонким шаром на зовнішню поверхню. Маляр 5-6-го розряду виконує складнішу і різноманітнішу роботу: художню обробку стін та підлог, розпис, складання складних кольорів, декоративне лакування і золочення. Маляр повинен знати: Види і властивості основних обробних матеріалів, способи приготування складових, влаштування і правила експлуатації механізмів та приладів, виробництво малярних робіт.

Слайд 30

В будівництві роль маляра дуже велика. Де штукатур, там і маляр - так вони і йдуть один за одним. Маляр покриває фарбами і лаками стіни, стелі, підлоги, двері і інші елементи будівель і споруд при їх остаточній обробці. Маляр не лише забарвлює поверхні, але і обклеює їх шпалерами і іншими гнучкими облицювальними матеріалами. Пішли в минуле ті часи, коли маляр користувався лише кистю і відром. Сучасний маляр широко користується можливими інструментами і механізмами. Це електрозмішувачі, шліфувальні машини, електрощітки, електричні краскопульти, агрегати для пневматичного розпилювання малярних складів та ін. Маляр не лише працює з цими механізмами, але і регулює їх і настроює. Також фахівець повинен добре знатися на законах гармонійного поєднання кольорів. Хороший маляр той, хто відчуває незадоволення, коли бачить неправильно підібрані фарби або недбале забарвлення. Маляр живе в світі фарб, як музикант в світі звуків. Основне навантаження в роботі маляра падає на зір. Гострота зорового розрізнення потрібна для контролю якості поверхні (жорсткостей, горбків, подряпин, вм'ятин). Дії маляра відрізняються ритмічністю, причому робоче навантаження в основному падає на провідну руку. Певне значення має відчуття рівноваги, оскільки маляру часто доводиться працювати на висоті (на підмостях, сходах, козлах, люльках). Важливу роль в роботі маляра відіграють розумові процеси. Йому потрібно робити розрахунки малярних складових, вимірювати площу забарвлення, знатися на технологічній документації. Окрім художнього смаку, кольоровідчуття і окоміру, дуже велике значення має акуратність, оскільки маляр працює в основному з рідкими матеріалами, які мають здатність розбризкуватися, стікати. Тому необхідно завжди точно дозувати як свої рухи, так і кількість фарби, що наноситься на поверхню. Акуратність також необхідна при обклеюванні стін шпалерами, оскільки вони легко забруднюються і рвуться в процесі роботи. Особливо важлива акуратність для маляра у зв'язку з тим, що його професія відноситься до профілю обробних робіт. Це кінцеві операції, після яких все в новій будівлі повинно бути чистим і красивим, без плям і помарок. Маляр вирушає з будівництва останнім, його робота завершує всю працю колективу будівельників. Він приносить радість людям, що заселяються в нові квартири: це дозволяє йому самому переживати почуття величезного задоволення. Справжній маляр - хороший художник. Мистецтво прикраси житла, громадських будівель завжди було одним з найважливіших видів естетичної діяльності людини.

Слайд 31

Штукатур Штукатур – це перший фахівець, від якості роботи якого залежить естетичний вигляд будинку. Свою назву професія отримала від основного матеріалу, з яким доводиться працювати. Штукатурка – це оздоблювальний шар, що наноситься на поверхню різних конструктивних елементів будівлі з метою вирівняти і покращити їх санітарні та технологічні характеристики, надати їм певної форми та структури. Без цієї професії не обходиться жодна будівельна організація.

Слайд 32

Лицювальник-плиточник Професія лицювальника – плиточника має давню історію. У стародавньому Єгипті збереглися справжні шедеври будівництва -піраміди, серед-яких найкраще збереглася піраміда фараона Хеопса, що була збудована близько 2600 років до нашої ери. За літописом, піраміду увінчала висічена з червоного граніту верхівка верхів'я, яка не збереглася. Збереглися лише частково лицювальні плитки з білого вапняку.

Слайд 33

ШВАЧКА, ВИШИВАЛЬНИК Спеціаліст з виробництва виробів з тканин, шкіри і інших матеріалів. Здійснює пошиття виробів вручну або на різноманітних універсальних машинках (ґудзикових, петельних, вишивальних, оверлоці тощо). У праці поєднуються порівняно прості операції, що тарифікуються по першому і другому розряду , і складніші операції, виконання яких вимагає четвертого і п'ятого розряду.

Слайд 34

Швачка – одна із стародавніх професій, яка докорінно змінилася в процесі науково – технічного прогресу. Зараз ця професія найбільш поширена в швейному й трикотажному виробництві. Працюють швачки на швейних фабриках, у цехах текстильних підприємств, на фабриках індивідуального пошиття одягу, які розташовані практично в кожному регіоні країни. Робота носить індивідуальний характер із використанням бригадної або індивідуальної форм організації роботи.

Слайд 35

Основу технологічної роботи швачки з давніх часів люди прагнули прикрасити свій одяг і предмети домашнього побуту різними візерунками, орнаментами, малюнками. Жінки були зобов'язані володіти мистецтвом вишивання і проводили багато часу за цим заняттям. В даний час майстри-вишивальниці вручну і на машині працюють у швейній промисловості. На вишивальних машинах або вручну виконують вишивку гладдю, ришельє, ажурну, аплікацію, строчечні мотиви. Вишивальниці виконують вручну різні малюнки, портрети, картини, емблеми, символи різноманітними видами вишивки: гладдю, хрестом, напівхрестом, розписом, ришельє, технікою "вологодське скло", "венеціанське шиття". Оформлення виробу вишивкою - творчий процес, оскільки вишивка - один з елементів композиції. Вишивальниця по ескізах художника або самостійно розробляє технічний малюнок вишивки, підбирає необхідні по кольору і фактурі нитки, бісер. У виробах можливе сполучення ручної і машинної вишивки.

Слайд 36

Основу технологічної роботи швачки становить виготовлення виробів із різноманітних тканин поточним методом. Процес пошиття здійснюється за допомогою універсальних і спеціальних швейних машин, обладнання для волого-теплової обробки (прасок і пресів) та швейного приладдя.  Для оволодіння даною професією необхідна добра підготовка з анатомії й фізіології людини, математики, креслення, малювання, хімії, фізики та трудового навчання. Вперспективі можна вивчитись на кравцта закрійника. Вишивання є одним з найстародавніших видів декоративно-прикладного мистецтва. Вишивка вдосконалювалась протягом століть і дійшла до нас у вигляді чудових різноманітних орнаментів, швів та цікавих сполучень кольорів. У минулому майже кожна жінка вдосконалювала своє вміння, прикрашаючи вишивкою одяг і предмети домашнього побуту. В роботах народних майстрів відбиваються вічний потяг до краси та зв'язок людини з природою. Протягом століть склалися певні прийоми техніки вишивання, характери орнаментів і колорит.

Слайд 37

Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу надзвичайно цікава і дуже потрібна для сучасних умов життя людини. Немає жодної галузі промисловості і сільського господарства, де б не були потрібними такі фахівці. В нашому ліцеї навчають майбутніх кваліфікованих робітників, які на виробництві виконуватимуть якісні аналізи природної та стічної води, кормів, молока і молочних продуктів, м’яса, а також ґрунту, добрив, повітря приміщень, тобто забезпечуватимуть їх контроль, аби не допустити відхилень від загальноприйнятих норм, що може зашкодити здоров’ю  людини, порушити екологічну рівновагу в довкіллі. Сучасний лаборант – це не лише знавець. Він повинен активно, самостійно і творчо діяти в різних виробничих ситуаціях. Саме в стінах ліцею Вас навчать вмінню приймати відповідні рішення, дадуть теоретичні знання та практичні навички.

Слайд 38

Конкорський (офісний) службовець (бухгалтерія). Виконує роботу з ведення нескладних операцій щодо обліку майна, коштів, фондів, цінних паперів, результатів господарсько-фінансової діяльності тощо на підприємстві, в установі, організації.  Одержує за оформленими відповідно до встановленого порядку документами кошти і цінні папери в банківських установах для виплати працівникам заробітної плати, премій. Веде на основі прибуткових і видаткових документів касову книгу, звіряє фактичну наявність грошових сум і цінних паперів із книжковим залишком, складає касову звітність. За дорученням здійснює роботу з оперативного обліку готової продукції, витрат сировини, матеріалів, палива, електроенергії, виходів працівників на роботу, понаднормових годин роботи тощо, готує відповідну інформацію. Виконує реєстрацію бухгалтерських проводок і рознесення їх за рахунками, проводить нескладні розрахунки за окремими дільницями бухгалтерського обліку. Приймає і контролює правильність оформлення первинних документів, готує їх до лічильного опрацювання, а також складає нескладну бухгалтерську звітність.  Бере участь у проведенні аналізу виробничої і господарсько-фінансової діяльності підприємства, установи, організації. Готує на основі оперативних і статистичних звітів довідку з питань, що належать до його компетенції. Бере участь у розробленні заходів, які спрямовано на додержання норм (стандартів) фінансово-господарської діяльності на підприємстві, в установі, організації, сприяє їх здійсненню. Виконує поточні завдання в межах своєї компетенції за розпорядженням та дорученням керівництва бухгалтерії. Стежить за зберіганням бухгалтерських та нормативно-правових документів, які стосуються його діяльності.

Слайд 39

Вибір професії - це справа не одного дня. Сьогодні ми зробили початок, а вдалий вибір залежить від вас. Звичайно, всі галузі  й професії ми сьогодні не згадали. Як же уникнути помилок і розчарувань у виборі професії? Зважуючи на те, що Ви почули, я впевнена, що виберете собі професію до душі й  не станете блудним сином. Бо лише трудом дорослішають душі, й лише на світі сущі ми.  

Слайд 40

АБІТУРІЄНТ ОСОБИСТО ПОДАЄ В ПРИЙМАЛЬНУ КОМІСІЮ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ - Заява на ім'я директора; - Документ про освіту (в оригіналі); - Медична довідка; - Епікріз на підлітка, карта щеплень; - Довідку з місця проживання та складу сім'ї; - Фотокартки (3/4) - 6 штук, 4 конверта; - Ксерокопію паспорта або свідоцства про народження та індифікаційного коду.

Слайд 41

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО НАШОГО ЛІЦЕЮ!

Слайд 42

м.Нікополь, пр.Трубників, 16. Довiдки за телефоном (+38 05662) 2 31 70, 2 13 07. E-mail: npl@nikopol.net© Нікопольський професіний ліцей НАША АДРЕСА

Слайд 43

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне