X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проект Якби я була головою райдержадміністрації

Завантажити презентацію

Проект Якби я була головою райдержадміністрації

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект Якби я була головою райдержадміністрації Виконала: учениця 10 класу Майської СЗШ Михайлова Катерина

Слайд 2

Слайд 3

Життєве кредо: Мети досягає той,хто її прагне Стежки,стежки мереживом снуються, Нема їм ні початку,ні кінця. Вузькі,широкі-всі в одну зіллються, В оту дорогу,що звемо життям… Девіз мого життя:” Кращого життя ніхто не подарує, його можна тільки заробити!

Слайд 4

Мої цінності Родина Повага Дружба Розвиток Свобода Усі відносини- і сімейні і товаристсікі можуть розвиватися тільки на їх основі

Слайд 5

Мої захоплення Подорожі Вирощування квітів Співати пісні

Слайд 6

Моя мета: Процеси управління. 1.Повисити управління процесів. 2.Оптимізувати процеси – підвищення ефективності і результативності процесів при мінімальних затратах. 3.Пов’язати діяльність Процесів з отриманими результатами Розробити і внедрити систему стимулювання персоналу в прив’ язанні до показників ефективності і результативності діяльності.

Слайд 7

Розвивання економіки: без бюрократії свавілля чиновників Це високий добробут громадян, об’єднаних єдиною ідеєю.

Слайд 8

Реформи: Модернізація усіх сфер життя Але без професійної, працездатної, згуртованої команди однодумців мети не досягнути. Саме тому я хочу об’єднати у своїх лавах кращих – справжню економічну, політичну і культурну еліту нації.

Слайд 9

Завдання: Зосередити свої зусилля на захисті інтересів малого та середнього бізнесу, Впровадження інноваційних технологій Розробці якісно нових принципів взаємовідносин району і підприємця. Зміни в економіці – основа успішного розвитку країни.

Слайд 10

Фінансова структура: Основна задача фінансової структуризації заключається в групуванні різних елементів організаційної структури в елементи фінансової структури. Планування структури і стоимость капіталу. Система відносин з кредиторами. Земельна політика. Оцінка фінансових ризиків.

Слайд 11

Скажемо корупції НІ!!! Ні бездіянню чиновників!!! Ні хабарам!!! Так добросовісному життю!!! Так новим ідеям і планам!!!

Слайд 12

Діти – це наше майбутнє!!! Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною,яка більше усвідомлює свою гідність. Виховання – велика справа: воно вирішує долю людини. Ми повинні навчати дітей добру, працьовитості, для цього потрібно створювати якомога більше мистецьких гуртків та шкіл. На даний момент є багато обдарованих дітей, але вони не мають змоги розвивати свої таланти тому, що їм ніде цього робити. Тому я думаю, що наше щастя чи наше нещастя залежить тільки від нас самих!

Слайд 13

Навчання – світло, невчених – тьма. Хороша бібліотека є книжковим відображенням всесвіту. Книжки слід не прочитувати, а читати і перечитувати. Ми повинні створювати якомога більше бібліотек та читальних залів . У сучасному світі підлітки майже не читають . Але ж є книжки, які треба тільки прочитати, є такі, котрі найкраще проковтнути, і лише деякі варто розжувати і перетравити. Ми повинні заохотити дітей та дорослих до естетичного виховання. Це проблема не лише одного району – це проблема цілої держави!

Слайд 14

Школа Майбутнього Максимум сучасних навчальних технологій Професія вчителя престижна Максимальне заохочення до прояву творчості Контрольні у вигляді Інтернет - чату Самоосвіта та самореалізація особистості учня Самостійний вибір учнем репродуктивних знань Комп'ютеризована Комфортна,затишна, сучасно обладнана Вироблення учнем алгоритму власних дій Учень та вчитель- рівноправні учасники Навчально – виховного процесу Педагогіка толерантності

Слайд 15

Здоров’я Міцне фізичне здоров’я - це обов’язкова умова щасливого життя. Здорова від природи людина не помічає свого здоро’я лише, втративши його, розуміє марність усього того, що було для неї найголовнішим: кар’єра, успіх, гроші, знайомства, стосунки . Хоч і вважається, що медицина безкоштовна, але насправді це не відповідає дійсності: лікарі беруть хабарі і лише в цьому випадку починають якісно лікувати. ХОЧУ ЩОБ МЕДИЦИНА БУЛА БЕЗКОШТОВНОЮ!!!

Слайд 16

Кожен фініш – це, по суті, старт! Кожна людина повинна ставити перед собою цілі. Вони мають бути великими, але важливо, щоб ці великі цілі були розділені на маленькі кроки, що, немов сходинки, ведуть до мети. Лише тоді кожен фініш буди стартом до наступної перемоги. Кожен з нас повинен пам’ятати, що фініш у справах має бути поштовхом до звершень. Лише за таких умов наше життя буде яскравим, сповненим радості пізнання і перемог.

Слайд 17

Дякуємо за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне