X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЛОГОПЕДИЧНОГО КАБІНЕТУ

Завантажити презентацію

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЛОГОПЕДИЧНОГО КАБІНЕТУ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Логопедичний кабінет Учитель-логопед: Олійник Валентина Олександрівна.

Слайд 2

Запрошуємо до кабінету Цікавішого в  школі нема! Хто зі звуками не дружить, Приходять всі до нас.

Слайд 3

Хто буде до логопеда приходити, Того навчать говорити, Помилок важких уникати І думку гарно викладати.

Слайд 4

Ця зона - для навчання: Дуже потрібна вона! Тут кросворди і загадки. Тут є іграшки і папки. Будем пам'ять і мислення  розвивати, Щоб  найрозумнішими у класі стати

Слайд 5

Оця зона - ігрова: Цікава - ось яка! Тут всі іграшки говорять, Голосами діточок.

Слайд 6

Щоб нам чисто говорити З пальцями та язиком потрібно всім дружити.

Слайд 7

Ми сядемо перед дзеркалом І язичок «лопаткою» Або конячкою поцокаєм  І губи «хоботком». Потім трохи моторчиком, поспіль кілька  раз, Весела зарядка виходить ось у нас. .

Слайд 8

Біля дошки ми працюємо. Склади в слово складаємо. Букви з наголосом вимовляємо

Слайд 9

Батькам, вчителям я допомагаю, Як  їхнім дітям  вади подолати визначаю. Даю рекомендації, поради, Читати разом книги та журнали. Адже, для успіху треба зовсім не багато, лише разом  працювати. 

Слайд 10

Є в кабінеті куточок робочий: Тут кожен день, майже до самої ночі, Пишу конспекти і придумую казки, Розминки, вправи, загадки.

Слайд 11

Тут приємно нам бувати, Хочемо  багато знати, Щоб відмінниками стати.

Слайд 12

Опис кабінета Логопедичний кабінет  при Млинівській «ЗОШ № 3 І-ІІІ ст. обладнаний всім необхідним для роботи з дітьми. У кабінеті є вся необхідна документація: організаційно-методична документація, графік роботи кабінету, що забезпечує проведення групових  та індивідуальних занять. Зібрано і постійно поповнюється бібліотека вчителя-логопеда, інформаційний матеріал для батьків і педагогів.  Оформлений стенд «За порадою до логопеда», де розміщується матеріал для батьків і педагогів. Кабінет оснащений  частково технічними засобами, але в перспективі планується: магнітофон та багато інш. Також розроблено серію презентацій. «Складаємо розповідь», «Оптична Дисграфія», «Диференціація« Б » і « Д », Диференціація« С » і « З »» і т.д.  Зібрано дидактичний матеріал для роботи над дисграфією (різні завдання, картки).

Слайд 13

Для роботи з дітьми є дидактичний матеріал: для обстеження мовлення дітей: альбом обстеження. Зібраний матеріал для обстеження інтелекту і пізнавальної діяльності, для постановки та автоматизації звуків є: настінний та індивідуальні дзеркала, підібраний мовний матеріал на шиплячі, свистячі , сонорні звуки, який включає в себе: склади відкриті і закриті з заданим звуком, слова, прислів'я, вірші, скоромовки, тексти. Для роботи над словником розроблений і систематизований матеріал за темами (пори року, транспорт, овочі, фрукти, ягоди, посуд і т.д.), де є картинки, мовний матеріал і різні завдання для формування лексико-граматичної будови мови. Для роботи над дисграфією є картки з різними завданнями, дидактичні ігри «Дізнайся букву», «Склади букву» і т.д. Підібрані оповідання для переказу.   Також підібраний матеріал для розвитку дрібної моторики. Ласкаво просимо.

Слайд 14

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне