X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Постижерні вироби

Завантажити презентацію

Постижерні вироби

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Постижерні вироби Державний професійно-технічний навчальний заклад “Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну” Суми, 2014 р. Шерстюк А.І.

Слайд 2

Основні питання: Загальні відомості Підготовчі роботи Матеріали для виробів із волосся Виготовлення тресування волосся Зачіски із постижем Догляд за виробами із штучного та натурального волосся

Слайд 3

Загальні відомості Постижерні вироби застосовуються у перукарській справі здавна. Різноманітні перуки, шиньйони, штучні коси, накладки, окремі пасма, локони, вії, брови застосовуються і сьогодні не тільки як експонати музеїв чи історичний матеріал для вивчення, не тільки на театральній та естрадній сценах, демонстраціях і конкурсах, не тільки під час рекламних кампаній, на манекенах, у вітринах мага зинів, а й у повсякденному житті сучасної людини.

Слайд 4

Загальні відомості Прикраси, клеєні з волосся, постижерні доповнення до зачісок забезпечують утілення найфантастичніших задумів модельєрів, досягнення несподіваних зорових ефектів, посилюють естетичність сприйняття зачісок як витворів мистецтва. У перукарській теорії та практиці постижерна справа виокремлюється як самостійний вид робіт. Уміння та навички виготовлення й використання виробів з волосся потрібні кожному перукарю — від початківця до досвідченого фахівця.

Слайд 5

Підготовчі роботи Перед початком роботи здійснюють попередню обробку натурального волосся, яка зводиться до таких операцій — сортування за кольором, довжиною, якістю, — дезінфекція, — визначення положення головок І кінців, — складання волосся в одному напрямку, — розчісування на карді, — знебарвлення, тонування або фарбування; — промивання після фарбування; — просушування; — розчісування закатаних головок; — змішування волосся різного кольору; — зв'язування пасом.

Слайд 6

Матеріали для виробів із волосся Для виготовлення штучних виробів найбільш придатне натуральне довге жіноче волосся природного кольору. Кращим для постижерних робіт вважається зрізане волосся. На відміну від виче саного, воно відокремлене від здорової основи, менше заплутується, довше зберігає свої основні властивості — гнучкість, м'якість, шовковистість, блиск, здатність до миття, завивання, фарбування.

Слайд 7

Матеріали для виробів із волосся З волосся завдовжки 40-80 см виготовляють довгі коси й перуки; з волосся завдовжки менше 15 см — накладки, клеєні постижерні прикраси. Окрім натурального волосся людини, використовують шерсть тварин, штучне волосся з целюлози та поліамідних волокон. Останнє має перевагу завдяки значній міцності й тонкості, здатності до фарбування у будь-який колір.

Слайд 8

Матеріали для виробів із волосся Для виготовлення перук, шиньйонів, кіс, клеєних прикрас потрібні допоміжні матеріали: — тюль або спеціальна еластична тканина сітчастої структури для виготовлення основи перуки — монтюра; — тасьма, нитки — для обкантування й пошиття монтюра, надання йому стійкості та збереження форми; — желатин, клеї — для побудови форми монтюра, клеєних виробів; — антистатичні препарати, барвники — для зняття статичної електрики та фарбування виробу; — декоративні доповнення — бісер, стрази, блискітки, тасьма, стрічки тощо.

Слайд 9

Способи тресування волосся Тресування — виготовлення тресу вплетенням пасом волосся за певною системою між міцними нитками та подальше пришивання готового тресу до основи постижерних виробів

Слайд 10

Способи тресування волосся Тресбанк — основний пристрій для тресування. Складається з двох дерев'яних або металевих стійок для натягування ниток тресу. Стійки кріпляться до робочої поверхні струбцинами, які утримують їх у вертикальному положенні. Одна стійка (права) має три отвори — гнізда, в які вставляють спеціальні кілки з намо таними нитками. На другу (ліву) закріплюють кінці ниток основи для тресу.

Слайд 11

Способи тресування волосся Карда — пристрій у вигляді пластини з рядами металевих зубців для первинної обробки стриженого волосся, розчісування та змішування волосся різних відтінків. До пристроїв, необхідних для виготовлення постижів, належать пружинні апарати та спеціальні рами для закріплення основи для тамбурування волосся, виготовлення перук, постижерні гачки, гол ки, шильця — для тамбурування волосся, шарнірний пристрій та голова-форма — для закріплення монтера.

Слайд 12

Способи тресування волосся Під час підготовки волосся визначають положення головок і кінців, волосся складають в одному напрямку, щоб запобігти заплутуванню пасма. Пасмо починають розчісувати з кінців. Його кладуть на зубці карди, тримаючи за середину, кілька разів просмикують крізь зубці. Коли кінці волосся почнуть вільно проходити крізь карду, пасмо перевертають і прочісують волосся з боку головок.

Слайд 13

Способи тресування волосся Вдруге перевертають пасмо кінцями до карди, утримуючи рукою ближче до головок, продовжують розчісування . Тривалість розчісування в обох напрямках залежить від довжини та ступеня за плутаності волосся.

Слайд 14

Зачіски із постижем

Слайд 15

Зачіски із постижем

Слайд 16

Зачіски із постижем

Слайд 17

Зачіски із постижем

Слайд 18

Догляд за виробами із штучного та натурального волосся Догляд за виробами з натурального і штучного волосся включає чищення, миття, фарбування, хімічну завивку, стрижку, укладання й оформлення зачіски. Приступаючи до того чи іншого процесу обробки волосся, треба в першу чергу визначити структуру і якість волосся, а також натуральне воно чи штучне. Це дуже важлива умова, тому що вироби з натурального і штучного волосся обробляються різними способами.

Слайд 19

Догляд за виробами із штучного та натурального волосся Першим етапом будь-якого виду обробки постижерних виробів є розчісування. Поплутане волосся заважає виконанню різних операцій. Розчісуючи волосся, домагаються їхнього рівномірного розташування по відношенню й одночасно визначають ступінь рівномірності довжини волосся. Від правильного напрямку волосся багато в чому залежить кінцевий результат будь-якого виду обробки.

Слайд 20

Догляд за виробами із штучного та натурального волосся При митті і чищенні постижних виробів переслідують три мети: гігієнічну — видалення будь-якого роду забруднень з волосся і монтюра; деформаційну — видалення слідів попередньої укладки; підготовчу — розм'якшення лускатого шару волосся.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне