X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Портфоліо бібліотеки

Завантажити презентацію

Портфоліо бібліотеки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Читальна зала Читальна зала шкільної бібліотеки - це осередок спілкування школярів та педагогів. Вона розрахована на 32 місця, обладнана стелажами, на яких розміщуються різноманітні тематичні книжкові виставки.

Слайд 2

ШБІЦ – шкільний бібліотечний інформаційний центр Система каталогів і картотек – це допомога в орієнтуванні інформаційним простором. Тут розташована література для підготовки до ЗНО.

Слайд 3

На допомогу навчанню та вихованню. В цих теках зібрано матеріали періодичних видань , направлені на допомогу в написанні рефератів, творчих робіт для предметних тижнів, а також матеріали для планування та проведення позакласних заходів.

Слайд 4

Для вас, допитливі! Енциклопедичні словники та довідники, науково – популярні видання для школярів різних вікових груп, які заохочують учнів до самоосвітньої діяльності.

Слайд 5

Виховуємо креативну особистість. Спільна праця батьків та педагогів сприяє вихованню креативної особистості. Періодичні видання для батьків і педагогів, як допомога у вирішенні цього завдання.

Слайд 6

Куточок для наймолодших читачів. Яскраво оформлені тематичні полички відразу приваблюють наймолодших читачів нашої бібліотеки та сприяють їхньому розумовому й естетичному розвитку.

Слайд 7

Моя Еллада – Україна. 225 років живуть на землях Приазов’я греки. Уже 15 років школа №46 є осередком розвитку грецької культури та базою для вивчення новогрецької мови. Літературна спадщина нашого краю представлена збірками творів митців різних поколінь, які пишуть мовами народностей, що населяють наш край.

Слайд 8

Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ! ( В.Симоненко) С початку становлення Української держави і до сьогодення лунають голоси славних синів і дочок, що своїм талантом і сумлінною працею зберегли і прославили нашу Батьківщину!

Слайд 9

Життя – це краса. Милуйся нею. (Матір Тереза) Познайомтеся з книжками, що стоять на цих полицях. Ви станете більш свідомо підходити до вибору, ідеалу свого життя, гармонії і досконалості. Шукайте і знайдете!

Слайд 10

Хто на землі своїй господар? Наша планета – безцінний дар, який даний нам з вами для того, щоб жити і користуватися усіма благами, що на ній є і, врешті-решт милуватися безкінечними дивами нашого всесвіту.

Слайд 11

Мистецтво вимагає знань. (Б.Брехт) Культура – невід`ємна складова людського світу,  чим багатша, чим давніша культура народу, його історія, мистецтво — тим багатшим стає життя людини.

Слайд 12

Місто біля моря – Маріуполь. Юний друже! Що ти знаєш про своє рідне місто? Звернись до цих книжок і ти знайдеш відповіді на свої питання. Хто - вони перші переселенці? Хто вони - люди, що своєю працею й талантом здобули славу для нашого краю.

Слайд 13

Краю мій – Донеччина! Зібрані тут книги й різноманітні дослідження є неоціненним джерелом пізнання рідного краю.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне