X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Особливості селекції тварин

Завантажити презентацію

Особливості селекції тварин

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

- підвищення продуктивності існуючих, виведення нових сортів, порід та штамів м\о, пристосованих до умов сучасного автоматизованого с\г та промисловості; - участь у забезпеченні максимального виробництва харчових продуктів за мінімальних витрат; - вивчення і врахування різноманіття вихідного матеріалу, спадкову мінливість, роль середовища у формуванні фенотипу, закономірності успадкування при гібридизації з метою поліпшення якостей існуючих і створення нових порід, сортів та штамів.

Слайд 4

І.Штучний добір – це вибір людиною найцінніших у господарському відношенні тварин, рослин та мікроорганізмів для одержання від них нащадків з бажаними ознаками.

Слайд 5

Добір може бути: масовий - вибраковування усіх особин, що за фенотипом не відповідають породним або сортовим стандартам; його значення - збереження сталості породних та сортових якостей; Індивідуальний - обирання окремих особин з урахуванням спадкової стійкості їхніх ознак, що забезпечує удосконалення породних та сортових якостей.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

- У тварин існує тільки статеве розмноження. - Потомство тварин нечисленне. - Кожна окрема особина представляє цінність для селекції. - У тварин складно отримувати мутації, так як мутанти часто виявляються нежиттєздатними і гинуть.

Слайд 9

1.гібридизація; 2.штучний відбір: - відбір по екстер’єру; - визначення якості плідників за якостями нащадків.

Слайд 10

Зовнішній вигляд і швидкість пересування вплинули на рішення людини одомашнити зебру вельми незвичайним чином - шляхом схрещування її з родичами - іншими представниками непарнокопитних. Результатом такого досвіду стали цікаві тварини з незвичайними назвами. Всі вони носять загальну назву – зеброїди.

Слайд 11

Гібрид зебри і коня – зорс. За зовнішнім виглядом досить красива тварина, яка поєднала ознаки таких міцних копитних тварин.

Слайд 12

Зонк Зебра плюс осел дорівнює Зонк (Zedonk або Zonkey від англійських слів «zebra» - «зебра» і «donkey» - «осел»). Для цих гібридів характерний ремінь на спині, на череві і «хрест» на плечах.

Слайд 13

Слайд 14

Собаки і вовки схрещуються досить вільно. Вовк - це полохлива тварина з особливою поведінкою і розвиненим мисливським інстинктом. Щелепи у нього набагато сильніші, ніж у собаки. Поведінка гібридів вовка і собаки непередбачувана. Для того, щоб приручити тварину, обов`язково потрібне дресирування.

Слайд 15

Це гібрид верблюда і лами. Народжується в результаті штучного запліднення, оскільки відмінність розмірів тварин не допускає природного розмноження. У верблюлами зазвичай короткі вуха і довгий хвіст, як у верблюда, але роздвоєне копито, як у лами. І головне – у верблюлами відсутній горб.

Слайд 16

Це результат схрещування самця леопарда з самкою лева. Голова тварини схожа на голову лева, тоді як решта тіла більше нагадує леопарда. За розмірами левопарди більші за звичайних леопардів, вони люблять лазити по деревах і хлюпатися у воді.

Слайд 17

Це гібрид самця лева і самки тигра, тоді як тигролев - це гібрид самця тигра і самки лева. Лигри є найбільшими з сімейства котячих в світі.

Слайд 18

Домашні свині темворсої породи схрещуються з дикою свинею і з’являються, так звані свині із залізного століття. Ці гібриди більш ручні, ніж дика свиня, але не такі податливі як домашні свині. Зазвичай м`ясо цих тварин йде на виготовлення спеціальних сортів м`ясних виробів.

Слайд 19

Йдеться про гібриди самця тигра і самки лигра/тигролева або самця лева і самки лигра/тигролева. Нагадаємо, що самки лигра і тигролева можуть давати потомство. Такі гібриди другого рівня надзвичайно рідкісні і знаходяться головним чином в приватній власності.

Слайд 20

logostat.at.ua/publ/dovkillja/10.../9-1-0-27 alls.in.ua/54376-nimecka-kobila-narodilasya-tr.. nashih.org/interesting/36208 uk.wikipedia.org/wiki/Гібриди_ссавців uk.wikipedia.org/wiki/Селекція ua-referat.com/Методи_селекції

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне