X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Онлайн-платформа для продажу навчальних матеріалів

Завантажити презентацію

Онлайн-платформа для продажу навчальних матеріалів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Онлайн-платформа для продажу навчальних матеріалів. www.politeh.pp.ua Запрошуємо до співпраці!

Слайд 2

Переваги для Ваших клієнтів Автоматичні покупки (24/7) Різноманітність способів оплати Кваліфікована служба підтримки Дисконтна система

Слайд 3

Переваги для Вас Ми готові співпрацювати з Вами, якщо Ви маєте готові та актуальні навчальні матеріали.

Слайд 4

Автоматична онлайн-платформа Вам не потрібно нічого робити для продажу Вашого товару. Ми зробимо усе за Вас! Все, від оформлення замовлення до доставки товару, відбувається повністю автоматично.

Слайд 5

Постійна реклама Ваших товарів Ми постійно рекламуємо нашу платформу, тому Ваш товар не залишиться без уваги. Вам більше не потрібно шукати потенційних клієнтів, вони знайдуть Ваш товар самі!

Слайд 6

Способи оплати Ми постійно розширюємо способи оплати. Тепер придбати Ваші товари клієнтам значно простіше!

Слайд 7

Доставка і сповіщення Процес доставки і сповіщення клієнта від оформлення замовлення до його доставки цілком автоматизований. Ми постійно оновлюємо цю систему.

Слайд 8

Служба підтримки Вам тепер не потрібно перейматися проблемами оплати, наданням консультацій щодо товару, наша служба підтримки візьме на себе вирішення подібних питань. Підтримка клієнтів проводиться через систему Ticket’s, в онлайн-чаті та в режимі телефонної розмови.

Слайд 9

Виплати Ми не обмежуємо кількість і суми виплат для Вас! Як тільки Ви отримаєте прибуток, Ви зможете в будь-який час замовити виплату коштів. Отримати гроші Ви можете через LiqPay, ПриватБанк, WebMoney, PayPal, а також готівкою.

Слайд 10

Вигідні умови співпраці Наша платформа бере невеликий % від Вашого прибутку. Для кожного вендора ми встановлюємо індивідуальну комісійну ставку і в залежності від кількості проданих товарів ми готові переглядати умови нашої співпраці і зменшувати комісію нашої платформи.

Слайд 11

Як почати співпрацю? Зв’яжіться з службою підтримки зручним для Вас способом і обговоріть всі деталі подальшої співпраці. Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне