X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Навчання та вища освіта у Франції

Завантажити презентацію

Навчання та вища освіта у Франції

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Навчання та вища освіта у Франції Виконала студентка 1 –го курсу Групи БОА-210 Дердуга Наталія

Слайд 2

Загальні відомості:  Площа : Загалом 551 695 км² Станом на 2002 рік загальна чисельність населення країни становить 61,1 млн. осіб, що ставить Францію на 13-е місце у світі і 4-е місце в Європі за кількістю населення. Густина населення - 102 людини на 1 км2.

Слайд 3

Формування системи вищої освіти. Отримати вищу освіту, маючи повну середню, можна у 78 університетах. 453 ВНЗ, переважно монодисциплінарних, мають невеликий (кілька сотень) контингент студентів. 25 відсотків студентів навчається у приватному секторі, який налічує 5 університетів і більшість з 453 спеціалізованих закладів вищої освіти. Близько 2/3 студентів країни навчаються у державних університетах, і майже кожен із них -великий заклад з десятком і більше тисяч студентів.

Слайд 4

Навчання студентів-іноземців. Франція для більшості студентів-іноземців була й залишається однією з найпривабливіших країн як для короткого чи довгого стажування, так і для отримання повної освіти, оскільки майже всі вони навчаються у державних університетах, де їхня частка сягає 8-9%. Іноземець повинен відповідати трьом вимогам: засвідчити знання мови. мати грант чи оплатити навчання, добитися визнання свого документа про освіту від того закладу, де він збирається вчитися.

Слайд 5

Вступні екзамени Вступний мовний екзамен (проводиться у лютому в рідній країні студента-іноземця) для тих, хто хоче навчатися у майже 80 університетах Франції (периферійні навчальні заклади за якістю й рівнем освіти майже нічим не поступаються 15 паризьким університетам).

Слайд 6

Академічний рік у Франції починається у вересні чи жовтні та закінчується у травні чи червні залежно від навчального закладу та обраної спеціальності. Академічний рік розбивається на канікули: Два тижні у грудні-січні, включаючи католицьке Різдво та Новий рік; Два тижні у лютому: зимові канікули; Два тижні навесні, кінець березня чи квітня, які ще називають «Великодніми канікулами»; Академічний рік

Слайд 7

Вартість навчання Університетська освіта є безкоштовною. На початку навчального року необхідно сплатити лише адміністративний внесок сума якого рідко перевищу 300 Євро= 2400 (грн). В державних інженерних школах вартість навчання становить приблизно 600 євро на рік =4800(грн). В інших навчальних закладах, зокрема у вищих школах менеджменту, оплата навчання залежить від обраної спеціальності та виду навчального закладу.

Слайд 8

Французькі ВНЗ: Офіційних рейтингів навчальних закладів у Франції не існує, але можна говорити про сформовані репутації. Так, у Страсбурзькому університеті, як вважається, кращий у Франції факультет німецької мови, а, наприклад, в університеті Монпелье особливо добре поставлена справа на факультетах природничих наук і медицини. Страсбурзький університет, Університет Страсбурга— французький університет, входить до академії Страсбурга. У 1970 році старовинний Університет Страсбурга було розділено на три окремі: Страсбург I (Луї Пастера), II (Марка Блока) і III (Робера Шумана). З 1 січня 2009 вони були знову об'єднані в один. Передбачається, що процес об'єднання буде поступово завершено до 2012 року.Університет входить до асоціації університетів Європи. 

Слайд 9

При виборі університету у Франції Сорбонна, а точніше Париж I, II (і далі, до VIII) як і раніше залишається символом французької вищої освіти. Проте не єдиним. Є сенс поступати в Сорбонну, щоб вивчати гуманітарні науки: філософію, французьку літературу, право - але коли йдеться про точні, природні і прикладні науки, то краще вибрати університети інших міст. А майбутнім інженерам і управлінцям краще піти в спеціалізовані вищі школи. Та і паризьке життя не всім по кишені.  

Слайд 10

Приблизний місячний бюджет студента Статтявитрат Париж Регіон    Оплатажитла*: -Університетськийгуртожиток  Місто *безурахуванняAPL         150-590євро  600євро        150-400євро  300євро  

Слайд 11

    Харчування:  Університетськаїдальня  Самостійно        180євро(зрозрахунку2,80 заобід)   220євро          Транспорт 30євро  Відпочинок 80євро  Різне 60євро    Разом        500 / 1.000євро 

Слайд 12

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне