X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Наукові праці

Завантажити презентацію

Наукові праці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Наше життя неможливо уявити без різнобарвного світу музики. Музика - своєрідний емоційний маятник нашого настрою, джерело емоцій та почуттів.

Слайд 3

Це елементарне акустичне сприймання звукових сигналів як щось таке, що ми чуємо і що діє на органи слуху. Це процес пізнання уявленого художнього змісту в музичній матерії

Слайд 4

- це сукупність естетичної інформації, яку надає композитор. - називаються твори мистецтва, що зберегли до теперішнього часу значення взірцевих, в основі яких лежить віковий художній досвід, мудрість різних історичних епох.

Слайд 5

Спокійна Ніжна Лірична Приємні, позитивні, чудові, зворушливі, сентиментальні, романтичні, мрійливі, ніжні, трепетні, урівноважені, заспокійливі….

Слайд 6

Сумна Похмура Журлива Меланхолійні, песимістичні, сумні, жалібні, спустошені, засмучені, пригнічені, мінорні….

Слайд 7

Бадьора Радісна Приємні, позитивні, веселі, оптимістичні, життєрадісні, активні, безтурботні, райдужні, мажорні…

Слайд 8

Велична Героїчна Сильні, піднесені, впевнені, рішучі, урочисті, переможні, волелюбні, зворушливі…

Слайд 9

Схвильована Неспокійна Збуджені, тривожні, бентежні, напружені, насторожені, неприємні, дискомфортні, хвилюючі…

Слайд 10

Нещодавно у Великій Британії проводився експеримент – у відділеннях лондонських клінік організовувалися музичні концерти класичної музики. Дослідження показали, що саме класична музика, особливо у живому виконанні, благотворно впливає на фізичний та психічний стан людини, на здоров’я хворих.

Слайд 11

Класика - сукупність наукових праць, художніх творів, що мають світове значення, віками зберігають своє значення. Емоції та почуття - психічні стани, що відображають суб”єктивне ставлення людини до навколишнього середовища та до самого себе. Гармонія -(грецьк.harmonis – зв”язок, співзвучність, розмірність) –в образотворчому мистецтві – фарби, лінії, складові пропорції; в музиці – одночасне звучання декількох співзвучних тонів. Естетика - (грецьк.aisthesis) –філософська дисципліна, що вивчає закони краси та прояви в житті та мистецтві.

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне