X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моя майбутня професія - бухгалтер

Завантажити презентацію

Моя майбутня професія - бухгалтер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету “ Моя майбутня професія-Бухгалтер “ Підготувала Студентка групи Б 12 1/9 Пілік Альона Олександрівна Керівник(викладач) Гаращенко Н.О.

Слайд 2

Професії бухгалтера вже кілька століть - основи бухгалтерського обліку придумав італійський монах Фра Бартоломео де Пачолі. У 1494 він опублікував книгу, де розтлумачував купцям сенс найпростіших бухгалтерських операцій - дебету, кредиту та балансу.      Сьогодні таких операцій набагато більше, а професія бухгалтера набула неабиякої суспільної значимості. Без бухгалтера довго не протягне жодне підприємство. І, звісно, кожна поважна установа потребує висококваліфікованого спеціаліста. Тому надзвичайно важливим є здобуття спеціальної освіти.

Слайд 3

Ефективність діяльності підприємства значною мірою залежить від організації бухгалтерського фінансового, управлінського та податкового обліку, зовнішнього і внутрішнього аудиту. Тому на ринку праці попит на фахівців з обліку і аудиту завжди високий.

Слайд 4

Фахівці з обліку  можуть працювати  головними бухгалтерами, провідними бухгалтерами та фінансовими менеджерами, на керівних посадах відділів обліку і звітності в міністерствах та відомствах, науковими співробітниками. Маючи певний стаж роботи за обраною спеціальністю, фахівці з обліку і аудиту можуть займатися аудиторською діяльністю.

Слайд 5

Незалежна бухгалтерська діяльність  Бухгалтер працює як незалежний спеціаліст і надає послуги щодо: ведення обліку і складання фінансової звітності, проведення аудиту, відновлення бухгалтерського обліку, оподаткування, складання форм бухгалтерської і податкової звітності, управлінського консультування, експертизи.

Слайд 6

 Бухгалтер працює на підприємствах різноманітних галузей і форм власності. Його основне завдання - забезпечити керівництво інформацією, необхідною для прийняття виважених управлінських рішень. Він бере участь в аналізі результатів роботи, встановленні пріоритетів підприємства, забезпеченні відповідності доходів і видатків, формуванні зовнішньої і внутрішньої фінансової звітності. Управлінський і фінансовий облік

Слайд 7

Бюджетний облік Робота бухгалтера в державних організаціях, органах влади і управління, податкових адміністраціях, комісіях з цінних паперів, контрольно-ревізійних управліннях, казначействах, лікарнях, коледжах, вищих навчальних закладах, благодійних товариствах тощо.

Слайд 8

Наукова і педагогічна діяльність Робота викладачем бухгалтерського обліку в середніх та вищих навчальних закладах. Підготовка бухгалтерів - творча і почесна професія. Особливо актуальною є наукова діяльність в галузі становлення національного обліку на базі міжнародних стандартів та впровадження автоматизації обліку з використанням комп'ютерної техніки та інформаційних систем і технологій.

Слайд 9

Вивчення бухгалтерського обліку дозволяє набувати знання і навички для прийняття будь-яких управлінських рішень, а людина, яка володіє специфічними методами бухгалтерського обліку, подібна до штурмана на кораблі, що прокладає для капітана курс у штормовому океані бізнесу. Беручи до уваги розрахунки бухгалтера, керівник має можливість успішно уникати штормів (кризових явищ), податкових рифів, перемагати конкурентів.

Слайд 10

Професія бухгалтера є універсальною і перспективною. Серед найбільш важливих аспектів навчальної діяльності є формування високого професійного рівня спеціалістів, який передбачає глибоке знання гуманітарних, фундаментальних, загальноекономічних, фахових дисциплін, а також можливість професійної адаптації спеціалістів в умовах нових ринкових економічних відносин з незмінним пріоритетом загальнолюдських цінностей.  

Слайд 11

 Жодне підприємство будь-якої форми власності на сьогоднішній день не може обійтися без послуг висококваліфікованого спеціаліста з бухгалтерського обліку, адже всі вони зобов’язані вести бухгалтерську звітність та всі інші види звітності базуються саме на ній. Сучасний ринок праці вимагає підготовлених бухгалтерів, які вміють вести облік як в ручному так і автоматизованому вигляді і можуть постійно розвиватись відповідно до змін в економіці та юридичних актах.

Слайд 12

Основні місця роботи, де можна працювати після закінчення навчання: • Бухгалтерії установ різних форм власності; • Державні, сумісні, приватні підприємства різних галузей народного господарства; • Банківські установи; • Державне казначейство; • Страхові компанії; • Аудиторські компанії; • Державна фінансова інспекція; • Консалтингові компанії; • Економічні підрозділи державних і галузевих виробничих підприємств; • Наукові і проектні установи.  

Слайд 13

Використані джерела: Н.М. Ткаченко «Бухгалтерський фінансовий облік»,2003. Г. О. Партин [та ін.]. Теорія бухгалтерського обліку [Текст] : навчальний посібник . - Львів : Магнолія 2006, 2008 http://www.vobu.com.ua http://pidruchniki.com

Слайд 14

За надану консультативну допомогу в створенні презентації дякую керівникові – Гаращенко Н.О.

Слайд 15

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне