X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Машини для земляних робіт (презентація)

Завантажити презентацію

Машини для земляних робіт (презентація)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Машини для землерийних робіт Виконали Пясецька О.М та Синишин А.Б Студенти групи Буд-21

Слайд 2

Землерийно-транспорні машини (ЗТМ) широко застосовуються при виконанні земляних робіт. Вони розробляють і переміщують грунт у процесі переміщення самої машини. У сільському господарстві земляні роботи виконують під час будівництва різних споруд, силосних ям і траншей, доріг, гребель, зрошувальних каналів, для переміщення ґрунту та інших сипких матеріалів на різні відстані. Під час земляних робіт спочатку відокремлюють частину ґрунту, заповнюють ним робочий орган машини, переміщують ґрунт у задане місце і розвантажують робочий орган. До машин для виконання земляних робіт належать: каналокопачі дренажні машини землерийно-транспортні машини (екскаватори, бульдозери, скрепери, грейдери) планувальники

Слайд 3

Каналокопачі  Каналокопачі призначені для прокладання меліоративних каналів в зонах осушення та зрошення Розрізняють каналокопачі безперервної і циклічної дії з пасивними, активними і пасивно-активними робочими органами.

Слайд 4

Каналокопачами для прокладання зрошувальних каналів розроблюють канали повного проектного перерізу в насипу, піввибірці, півнасипу або у вибірці. Канал повинен мати сплановане дно і відкоси. Вони утворюють дамби з обох боків безпосередньо біля бровок каналу. Внутрішні відкоси дамб формують боковими кромками корпусу. Каналокопачі для прокладання осушувальних каналів розроблюють канали заданого поперечного перерізу з рівними відкосами і дном. Вони відводять піднятий із каналу на поверхню ґрунт від бровки в сторони, утворюючи вирівнювальні площадки-берми 0,4…0,6 м завширшки і валки-кар’єри, або розкидають грунт

Слайд 5

дренажні машини

Слайд 6

Дренажні машини – це самохідні, навісні або причіпні машини для прокладання дренажу на осушуваних і зрошуваних землях, а також торфовищах. За способом прокладання в грунті дрен (труб, кротовин, щілин) розрізняють: кротові (для прокладання підземних отворів діаметром 8-25 см на глибині до 1 м, схожих на кротові ходи); для щілинного (безтраншейного) дренажу (різновидність кротового з тією особливістю, що отвір має вигляд щілини, закритої у верхній частині); для гончарного (траншейного) дренажу (закладка в траншеї гончарних, пластмасових та ін. труб на щільних, перезволожених грунтах).

Слайд 7

 землерийно-транспортні машини: Екскаватори Екскаватори - це землерийні машини, які виконують копання грунту і переміщення його у відвал або до транспортних засобів.

Слайд 8

За характером роботи розрізняють екскаватори: циклічної дії (одноківшові) безперервної дії (багатоківшові або безківшові, тобто не з ківшами, а з іншими робочими органами: шкребками, різцями і т.п.). Всі операції (копання, транспортування грунту, розвантаження, повернення ковша до забою) перші виконують послідовно, а другі - одночасно: у той час як один чи декілька ковшів копають, другі транспортують, треті - розвантажують, четверті - рухаються в забій. Екскаватори циклічної дії універсальні, у них великі технологічні можливості, ширший діапазон різних видів виконуваних робіт, вони обладнані більшою кількістю змінних робочих органів. Екскаватори безперервної дії призначені для проведення значних обсягів однотипових зосереджених або лінійних робіт. У такому разі вони більш продуктивні та менш металоємкісні.

Слайд 9

Бульдозери Бульдозер – це універсальна землерийно-транспортна техніка, що включає в свою конструкцію гусеничний або пневмоколісний трактор

Слайд 10

За видом ходового устаткування бульдозери бувають: гусеничні пневмоколісні. Найбільше поширення отримали гусеничні бульдозери, оскільки при однаковій вазі машин вони мають більше тягове зусилля. Крім того, у них менший тиск на грунт. Однак гусеничні бульдозери мають низькі транспортні швидкості, вимагають більших затрат часу та коштів на переміщення з об’єкта на об’єкт. За системою керування робочим обладнанням канатно-блочні гідравличні. Випускають в основному гідравличні бульдозери, які забезпечують примусове заглиблення відвалу, мають меншу металоємкість та вищу продуктивність. Широке використання бульдозерів визначається простотою їх конструкції, надійністю, економічністю в експлуатації, універсальністю.

Слайд 11

Крепери Скрепери призначені для виймання, транспортування і ущільнення ґрунту, утворення насипів, планування майданчиків.  Дальність транспортування не повинна перевищувати 200...1000 м (залежно від місткості ковша).

Слайд 12

Під час будівництва доріг і планувальних робіт скрепери можуть зрізати рослинне покриття, переміщувати зрізаний ґрунт у відвал, будувати полотно доріг і насипи, розробляти виїмки з відсипанням ґрунту, засипати виїмки. Робочий орган причіпного скрепера — ківш. Він відкритий спереду і зверху. В його нижній передній частині є ножі для зрізування ґрунту, а у верхній передній— шарнірно закріплена заслінка. Потрібно вибрати раціональні схеми роботи, якщо можливо, набирати ґрунт під час руху під укіс, використовувати високі швидкості, не допускати роботу двигуна з перевантаженням або буксуванням, повністю завантажувати ківш.

Слайд 13

Грейдери Грейдери – це землерийно-транспортні машини з відвальним робочим органом, який призначений для виконання планувальних та профіліровочних робіт.  Грейдери застосовують для пошарового розроблення і переміщення грунтів 1-3 категорії на будівельних майданчиках, для переміщення шляхово-будівельних матеріалів, улаштування та профілювання полотна доріг, спорудження невисоких насипів та протяжних виїмок постійного профілю, засипання траншей, рівчаків, канав та ям, очищення будівельних майданчиків та доріг від снігу.

Слайд 14

Грейдери бувають: причіпними, напівпричіпними самохідними. Останні називаються автогрейдерами і одержали найбільше поширення. За конструктивною масою їх поділяють на легкі (до 3 т); середні (до 13 т) та важкі (до 19 т). Сучасні автогрейдери виготовляють за єдиною схемою у вигляді самохідних триосних машин із повноповоротним відвалом та гідравличною системою керування робочим органом.

Слайд 15

Дякую за перегляд! Плекаю надію, що ця презентація зроблена не даремно І комусь знадобиться

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне