X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЛЮДСЬКІ ЧЕСНОТИ. ДОБРОТА

Завантажити презентацію

ЛЮДСЬКІ ЧЕСНОТИ. ДОБРОТА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

1. Ліворуч підеш – своє щастя знайдеш. Важко тобі доведеться. Друга втратиш, себе зламаєш, назад не повернешся. 2. Праворуч підеш – щасливим станеш, багато побачиш, чужі таємниці дізнаєшся, душею зачерствієш, до людей охолонеш, сміятися розучишся. 3. Прямо підеш – себе знайдеш, у дорозі змучишся, настраждаєшся.

Слайд 2

Д І Ю Л Ь К С 3 7 2 1 5 6 4 И О Т Ч Н Е С 14 12 13 8 11 9 10

Слайд 3

Людські чесноти

Слайд 4

Мудрець сказав : живи, добро звершай Та нагород за це не вимагай. Лише в добро і вищу правду віра Людину відрізня від мавпи й звіра. Нехай ця істина стара: Людина починається з добра.

Слайд 5

Девіз “Твори добро”

Слайд 6

І група Визначити “помічників” і “ворогів” людської риси “Доброти”. Щедрість, байдужість, заздрість, допомога, розуміння, ненависть, радість, образа, жадібність, турботливість, жорстокість, ласка, злість, любов. ІІ група Зібрати розсипані прислів'я З добрим дружись добре й буде. Чужому лихові добра не шукають. Не той друг, хто медом маже, а лихих стережись. Добре роби - не смійся. Від добра а той, хто правду каже. ІІІ група Скласти “Добрі поради”.

Слайд 7

В. О. Сухомлинський (1918-1970)

Слайд 8

І так-таки ти сам себе вини! Що братику, посіяв – те й пожни!

Слайд 9

Гра “ І я …” - Дідусь захворів, і я … - Маленька сестричка не може заснути, і я… - Мама втомлена прийшла з роботи, і я… - Тато щось майструє у майстерні, і я…

Слайд 10

Таблиця людських чеснот і вад Любов – червоний колір. Жорстокість – чорний колір. Добро – блакитний колір. Злість – фіолетовий колір. Дружба – зелений колір. Заздрість– сірий колір. Щедрість – жовтий колір. Жалібність– коричневий колір.

Слайд 11

Ось так у житті кожного з вас окремо легко скривдити, образити, а якщо ви будете разом, у гурті, то ніякі вороги вас не здолають, і всі негаразди ви легко подолаєте.

Слайд 12

На сьогоднішньому уроці я дізналася… На сьогоднішньому уроці для мене найважливішим відкриттям було…

Слайд 13

Домашнє завдання 1. Читати, переказувати статті в підручнику с. 21-23. 2. Написати людські риси, які б ви хотіли виховати в собі та вади, яких би ви хотіли позбутися. 3 . Знайти в додатковій літературі, або скласти 7 порад “Як придбати друзів”.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне