X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Лілія з бісеру"

Завантажити презентацію

"Лілія з бісеру"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Робота Роговченко Тетяни, 11-А Лілія з бісеру

Слайд 2

Бісероплетіння Бісероплетіння – загальна назва для ряду хендмейд-технік, основним матеріалом для яких є бісер.Цей вид рукоділля – один з найпопулярніших та демократичних: для того, щоб його освоїти, не потрібно володіти особливими художніми навиками. Разом з тим, бісероплетіння вимагає уважності та послідовності в діях, воно навряд чи припаде до душі людям, які не терплять монотонної роботи. Мистецтво бісероплетіння не залишає нікого байдужим, це дуже захоплюючий спосіб з користю провести час. А результати роботи милуватимуть око і стануть чудовою окрасою вашого будинку.

Слайд 3

Різноманітність лілій з бісеру

Слайд 4

Моя лілія з бісеру

Слайд 5

Для виготовлення такої лілії знадобиться: бісер червоний перламутровий; бісер світло-рожевий перламутровий; бісер молочного відтінку перламутровий; тичинки; стебло; дріт 0,3 мм; ножиці; стрічка темно-зеленого кольору. Неймовірно красива і дуже ніжна лілія з бісеру, зроблена власноруч. Основні прийоми в даній лілії - це паралельне і петельне плетіння.

Слайд 6

1 етап - підготовчий Готуємо всі необхідні інструменти та матеріали для роботи: бісер, дріт, ножиці, тичинки, стебло.

Слайд 7

2 етап – робимо пелюстки Набираємо червоний бісер на дріт , закручуємо петельку , яка буде в довжину 5 см, поряд робимо петельку з світло -рожевого бісеру , яка буде довжиною 5,5 см , третя петля з білого бісеру повинна бути 6 см в довжину.

Слайд 8

3 етап – робимо квітку Виготовляємо 5-6 пелюсток, скручуємо їх міцно дротом, попередньо закріпивши тичинки.

Слайд 9

4 етап - завершальний Робимо ще 2 лілії й закріплюємо їх до стебла за допомогою дроту.

Слайд 10

Лілія з бісеру готова!

Слайд 11

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне