X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Лідерство"

Завантажити презентацію

"Лідерство"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Лідерство Підготувала: учениця ll-П курсу Рокитнянського районного ліцею Рокитнянської районної ради Київської області Зав’ялова Каріна

Слайд 2

Лідер (від англ. leader - провідний) - це член групи, якому вона надає право приймати найвідповідальніші рішення, що стосуються інтересів усієї групи. Лідер - особистість авторитетна.

Слайд 3

Лідерство - це вплив стосунків у процесі взаємодії, що ґрунтуються на особистісних характеристиках, де простежується факт домінування і підкорення. У психології розроблено і прийнято різноманітні класифікації лідерів: за змістом діяльності (генератор ідей та виконавець); за характером діяльності (універсальний і ситуативний); за спрямованістю діяльності (діловий і емоційний); за соціальною ознакою (формальний і неформальний); за ціннісно-емоційною ознакою (позитивний і негативний).

Слайд 4

Більшість людей, почувши слово "лідерство", пов'язують його зі світом бізнесу. Лідерство слід сприймати ширше. Чудовим лідером може бути лише керівник компанії менеджер, ним бути і саме вчителі, і дослідник, і ніжна По-справжньому лідери прагнуть як лідерству у бізнесі, до лідерству у своїй повсякденній життя.

Слайд 5

Не кожному дано стати лідером. Таким може бути людина, що володіє цілком визначеними якостями: а)чесність — повна ясність із приводу дотримання норм загальнолюдської моралі. б)інтелект — швидкість, гнучкість і прогностичність розуму; в)здатність розуміти людей — уміння зрозуміти поведінку співрозмовника; здатність бачити в людині особистість; г)стійкість поглядів — адекватна реакція на ситуацію; контроль над емоціями; ґ) впевненість у собі — прагнення брати на себе відповідальність; д)скромність у побуті — відсутність спрямованості до розкоші; є) ерудованість — широта і глибина пізнання в різних галузях науки і техніки;

Слайд 6

Основні функції лідерства – організація спільної життєдіяльності у її сферах, вироблення та підтримка групових норм, зовнішнє представництво групи у відносинах коїться з іншими групами, прийняття відповідальності за результати груповий діяльності, з'ясування умотивованості й підтримку сприятливих соціально-психологічних взаємин у групі.

Слайд 7

Феномен лідерства визначається взаємодією низки змінних, основними серед яких є психологічні характеристики особистості лідера, соціально-психологічні характеристики групи, характер розв'язуваних завдань й особливо ситуації, у якій перебуває група.

Слайд 8

Структура механізмів впливу на людей залежить від якостей членів групи. Лідер значною мірою залежний від колективу. Група вимагає виражати її інтереси. Лише за цієї умови послідовники не просто йдуть за своїм лідером, а й бажають іти за ним.

Слайд 9

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне