X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Композиція у фотографіях"

Завантажити презентацію

"Композиція у фотографіях"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Композиція у фотографіях

Слайд 2

10 правил композиції:

Слайд 3

Як привернути увагу глядача до вашої фотографії? У кадрі повинен бути контраст: Більш світлий предмет знімають на темному тлі, а темний на світлому. Не фотографувати людей на жовтому або коричневому тлі, колір фото буде неприродним. Не знімайте людей на строкатому тлі, такий фон відволікає увагу глядача від моделі. 1. Контраст

Слайд 4

2. Розміщення Важливі елементи сюжету не повинні бути хаотично розміщені. Краще, щоб вони утворювали прості геометричні фігури.

Слайд 5

3. Рівновага Об'єкти, розташовані в різних частинах кадру, повинні відповідати один одному за обсягом, розміром і тону.

Слайд 6

4. Золотий перетин Золотий перетин було відомо ще в стародавньому Єгипті, його властивості вивчали Евклід і Леонардо да Вінчі. Найпростіше опис золотого перетину: найкраща точка для розташування об'єкта зйомки - приблизно 1/3 від горизонтальної або вертикальної межі кадру. Розташування важливих об'єктів в цих зорових точках виглядає природно і притягує увагу глядача.

Слайд 7

5. Діагоналі Один з найефективніших композиційних премії - це діагональна композиція. Суть її дуже проста: основні об'єкти кадру ми розташовуємо по діагоналі кадру. Наприклад, від верхнього лівого кута кадру до правого нижнього. Цей прийом гарний тим, що така композиція безперервно веде погляд глядача через всю фотографію

Слайд 8

6. Формат Якщо в кадрі переважають вертикальні об'єкти - знімайте вертикальні кадри. Якщо фотографуєте пейзаж - знімайте горизонтальні кадри.

Слайд 9

7. Точка зйомки Вибір точки зйомки прямим чином впливає на емоційне сприйняття знімка. Запам'ятаємо декілька простих правил: Для портрета найкраща точка на рівні очей. Для портрета в повний зріст - на рівні поясу. Намагайтеся кадрувати кадр так, щоб лінія горизонту не розділяла фотографію навпіл. Інакше глядачеві буде складно сфокусувати увагу на об'єктах у кадрі. Тримайте камеру на рівні об'єкту зйомки, інакше ви ризикуєте отримати спотворені пропорції. Об'єкт, знятий зверху, здається менше, ніж є насправді. Так, знімаючи людини з верхньої точки, на фотографії ви отримаєте человка маленького зросту. Фотографуючи дітей або тварин, опустіться до рівня їх очей.

Слайд 10

8. Напрямок Наш мозок звик читати зліва направо, так само ми оцінюємо і знімок. Тому смисловий центр краще розташовувати в правій частині кадру. Таким чином погляд і об'єкт зйомки як би рухаються назустріч один одному. При побудові композиції завжди враховуйте цей момент.

Слайд 11

9. Кольорова пляма Якщо в одній частині кадру присутній пляма кольору, то в інший повинно бути щось, що приверне увагу глядача. Це може бути іншим колірною плямою або, наприклад, дією в кадрі.

Слайд 12

10. Рух у кадрі Знімаючи рухомий об'єкт (автомобіль, велосипедиста), завжди залишайте вільний простір попереду об'єкта. Простіше кажучи, розташовуйте об'єкт так, як ніби він тільки "увійшов" у кадр, а не "виходить" з нього.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне